good flour, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50924001
DIČ: 2120656197
Zámocká 3, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zámocká 3, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.39
Dátum vzniku: 16. 6. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/141151/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; prenájom hnuteľných vecí; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Roman Kovács od 1. 2. 2023
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2023

Spoločnosť good flour, s. r. o. v roku 2023 znížila zisk o 20 % na 6,8 tis. € a tržby jej klesli o 70 % na 185,3 tis. €.

185,3 tis. €
Tržby
6,8 tis. €
Zisk
46,1 tis. €
Aktíva
34,3 tis. €
Vlastné imanie
26 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2019 1,8 tis., 2020 4,8 tis., 2021 7,8 tis., 2022 8,5 tis., 2023 6,8 tis.20191,8 tis.20204,8 tis.20217,8 tis.20228,5 tis.20236,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2019 39,8 tis., 2020 262,7 tis., 2021 731,9 tis., 2022 610,1 tis., 2023 185,3 tis.201939,8 tis.2020262,7 tis.2021731,9 tis.2022610,1 tis.2023185,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2023 185,3 tis. € 6,8 tis. €
2022 610,1 tis. € 8,5 tis. €
2021 731,9 tis. € 7,8 tis. €
2020 262,7 tis. € 4,8 tis. €
2019 39,8 tis. € 1,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2023

Pasíva

  • Vlastné imanie34,3 tis. €
  • Záväzky11,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma good flour, s. r. o. v konkurze?

good flour, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma good flour, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2023 mala good flour, s. r. o. tržby 185,3 tis. €.

Je firma good flour, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2023 good flour, s. r. o. dosiahla zisk 6,8 tis. €.

Kde firma good flour, s. r. o. sídli?

good flour, s. r. o. má sídlo na adrese Zámocká 3, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026