L-VNK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50920332
DIČ: 2120531578
Ortáše 31, Ploské

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Ortáše 31, Ploské Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.10
Dátum vzniku: 10. 6. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/41622/V
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Kamila Lichvárová od 10. 6. 2017
    konateľspoločník
  • Natália Lichvárová od 22. 8. 2023
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť L-VNK, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 52 % na 4,8 tis. € a tržby jej klesli o 7 % na 28,5 tis. €.

28,5 tis. €
Tržby
4,8 tis. €
Zisk
44,8 tis. €
Aktíva
42,0 tis. €
Vlastné imanie
6 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,8 tis., 2022 4,5 tis., 2023 13,1 tis., 2024 9,9 tis., 2025 4,8 tis.20211,8 tis.20224,5 tis.202313,1 tis.20249,9 tis.20254,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 20,7 tis., 2022 24,2 tis., 2023 29,9 tis., 2024 30,5 tis., 2025 28,5 tis.202120,7 tis.202224,2 tis.202329,9 tis.202430,5 tis.202528,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 28,5 tis. € 4,8 tis. €
2024 30,5 tis. € 9,9 tis. €
2023 29,9 tis. € 13,1 tis. €
2022 24,2 tis. € 4,5 tis. €
2021 20,7 tis. € 1,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie42,0 tis. €
  • Záväzky2,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma L-VNK, s.r.o. v konkurze?

L-VNK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma L-VNK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala L-VNK, s.r.o. tržby 28,5 tis. €.

Je firma L-VNK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 L-VNK, s.r.o. dosiahla zisk 4,8 tis. €.

Kde firma L-VNK, s.r.o. sídli?

L-VNK, s.r.o. má sídlo na adrese Ortáše 31, Ploské, 044 44.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026