CSL Behring Slovakia s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50920324
DIČ: 2120529708
IČ DPH: SK2120529708
Šulekova 4, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Šulekova 4, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 6. 6. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2019
Spisová značka: Sro/120197/B
Predmet podnikania (výber): sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod); kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Camilla-Gyulshen Shen od 16. 12. 2024
    konateľ
  • Gereon Backmann od 8. 7. 2019
    konateľ
  • Jiří Kašperek od 15. 5. 2020
    konateľ
  • CSL Behring (Holdings) Pty Ltd od 23. 12. 2025
    spoločník
  • CSL Finance Pty. Ltd. od 23. 12. 2025
    spoločník
  • Daniela Garbe od 16. 6. 2020
    prokurista
  • Ing. Libor Ballek od 21. 9. 2021
    prokurista
  • PharmDr. Andrea Solivajsová od 23. 1. 2021
    prokurista
  • Tomáš Čavojský od 28. 2. 2026
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť CSL Behring Slovakia s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 21 % na 38,2 tis. € a tržby jej klesli o 9 % na 948,3 tis. €.

948,3 tis. €
Tržby
38,2 tis. €
Zisk
949,2 tis. €
Celkové výnosy
598,5 tis. €
Aktíva
171,1 tis. €
Vlastné imanie
71 %
Celková zadlženosť
52,1 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 19,8 tis., 2022 39,6 tis., 2023 37,5 tis., 2024 48,2 tis., 2025 38,2 tis.202119,8 tis.202239,6 tis.202337,5 tis.202448,2 tis.202538,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,2 mil., 2022 1,1 mil., 2023 973,6 tis., 2024 1,0 mil., 2025 948,3 tis.20211,2 mil.20221,1 mil.2023973,6 tis.20241,0 mil.2025948,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 948,3 tis. € 38,2 tis. €
2024 1,0 mil. € 48,2 tis. €
2023 973,6 tis. € 37,5 tis. €
2022 1,1 mil. € 39,6 tis. €
2021 1,2 mil. € 19,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobé pohľadávky40,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky553,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov127,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie38,2 tis. €
  • Rezervy176,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky4,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky246,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma CSL Behring Slovakia s.r.o. v konkurze?

CSL Behring Slovakia s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma CSL Behring Slovakia s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala CSL Behring Slovakia s.r.o. tržby 948,3 tis. €.

Je firma CSL Behring Slovakia s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 CSL Behring Slovakia s.r.o. dosiahla zisk 38,2 tis. €.

Je CSL Behring Slovakia s.r.o. platiteľom DPH?

CSL Behring Slovakia s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma CSL Behring Slovakia s.r.o. sídli?

CSL Behring Slovakia s.r.o. má sídlo na adrese Šulekova 4, Bratislava, 811 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026