MTC TRADE, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50919326
DIČ: 2120543172
IČ DPH: SK2120543172
Špitálska 10, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Špitálska 10, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zber, spracúvanie a likvidácia odpadov; úprava odpadov na druhotné suroviny 38.21
Dátum vzniku: 13. 6. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 6. 9. 2017
Spisová značka: Sro/120454/B
Predmet podnikania (výber): podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Rudolf Nevoral od 13. 6. 2017
    konateľspoločník
  • MTC Trading, s.r.o. od 6. 8. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MTC TRADE, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 80 % na 26,2 tis. € a tržby jej klesli o 20 % na 117,3 tis. €.

117,3 tis. €
Tržby
26,2 tis. €
Zisk
73,8 tis. €
Aktíva
59,2 tis. €
Vlastné imanie
20 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 51,3 tis., 2022 39,0 tis., 2023 27,0 tis., 2024 14,5 tis., 2025 26,2 tis.202151,3 tis.202239,0 tis.202327,0 tis.202414,5 tis.202526,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 151,4 tis., 2022 138,6 tis., 2023 110,3 tis., 2024 146,0 tis., 2025 117,3 tis.2021151,4 tis.2022138,6 tis.2023110,3 tis.2024146,0 tis.2025117,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 117,3 tis. € 26,2 tis. €
2024 146,0 tis. € 14,5 tis. €
2023 110,3 tis. € 27,0 tis. €
2022 138,6 tis. € 39,0 tis. €
2021 151,4 tis. € 51,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie59,2 tis. €
  • Záväzky14,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MTC TRADE, s. r. o. v konkurze?

MTC TRADE, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MTC TRADE, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MTC TRADE, s. r. o. tržby 117,3 tis. €.

Je firma MTC TRADE, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MTC TRADE, s. r. o. dosiahla zisk 26,2 tis. €.

Je MTC TRADE, s. r. o. platiteľom DPH?

MTC TRADE, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MTC TRADE, s. r. o. sídli?

MTC TRADE, s. r. o. má sídlo na adrese Špitálska 10, Bratislava, 811 08.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026