SIMASI group, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50918389
DIČ: 2120539355
IČ DPH: SK2120539355
Budovateľská 63, Prešov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Budovateľská 63, Prešov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 22. 6. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 4. 7. 2018
Spisová značka: Sro/34812/P
Predmet podnikania (výber): Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom; Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Širota od 22. 6. 2017
    konateľspoločník
  • Mgr. Ivana Širotová od 22. 5. 2022
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SIMASI group, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 96 % na 378 € a tržby jej klesli o 58 % na 405,5 tis. €.

405,5 tis. €
Tržby
378 €
Zisk
431,6 tis. €
Celkové výnosy
1,2 mil. €
Aktíva
448,7 tis. €
Vlastné imanie
62 %
Celková zadlženosť
27,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 526, 2022 6,0 tis., 2023 10,3 tis., 2024 10,4 tis., 2025 378202152620226,0 tis.202310,3 tis.202410,4 tis.2025378
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 349,6 tis., 2022 425,8 tis., 2023 684,1 tis., 2024 957,7 tis., 2025 405,5 tis.2021349,6 tis.2022425,8 tis.2023684,1 tis.2024957,7 tis.2025405,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 405,5 tis. € 378 €
2024 957,7 tis. € 10,4 tis. €
2023 684,1 tis. € 10,3 tis. €
2022 425,8 tis. € 6,0 tis. €
2021 349,6 tis. € 526 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,0 mil. €
  • Dlhodobé pohľadávky4,3 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky43,3 tis. €
  • Finančné účty80,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy370,1 tis. €
  • Fondy zo zisku2,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov71,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie378 €
  • Dlhodobé záväzky45,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky58,0 tis. €
  • Bankové úvery607,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SIMASI group, s.r.o. v konkurze?

SIMASI group, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SIMASI group, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SIMASI group, s.r.o. tržby 405,5 tis. €.

Je firma SIMASI group, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SIMASI group, s.r.o. dosiahla zisk 378 €.

Je SIMASI group, s.r.o. platiteľom DPH?

SIMASI group, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SIMASI group, s.r.o. sídli?

SIMASI group, s.r.o. má sídlo na adrese Budovateľská 63, Prešov, 080 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026