MAKA STAV s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50913344
DIČ: 2120521128
IČ DPH: SK2120521128
Lipová 1053/2, Viničné

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lipová 1053/2, Viničné Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.52
Dátum vzniku: 26. 5. 2017
Základné imanie: 6,6 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 28. 7. 2017
Spisová značka: Sro/119939/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Prípravné práce k realizácii stavby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Katarína Váleková od 5. 2. 2020
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MAKA STAV s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 91 % na 333 € a tržby jej klesli o 42 % na 245,6 tis. €.

245,6 tis. €
Tržby
333 €
Zisk
246,5 tis. €
Celkové výnosy
57,7 tis. €
Aktíva
56,4 tis. €
Vlastné imanie
2 %
Celková zadlženosť
2,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,3 tis., 2022 293, 2023 1,2 tis., 2024 3,7 tis., 2025 33320211,3 tis.202229320231,2 tis.20243,7 tis.2025333
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 243,5 tis., 2022 296,3 tis., 2023 281,8 tis., 2024 427,0 tis., 2025 245,6 tis.2021243,5 tis.2022296,3 tis.2023281,8 tis.2024427,0 tis.2025245,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 245,6 tis. € 333 €
2024 427,0 tis. € 3,7 tis. €
2023 281,8 tis. € 1,2 tis. €
2022 296,3 tis. € 293 €
2021 243,5 tis. € 1,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý finančný majetok40,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky9,3 tis. €
  • Finančné účty8,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie6,6 tis. €
  • Kapitálové fondy40,0 tis. €
  • Fondy zo zisku470 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov8,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie333 €
  • Rezervy216 €
  • Krátkodobé záväzky1,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MAKA STAV s. r. o. v konkurze?

MAKA STAV s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MAKA STAV s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MAKA STAV s. r. o. tržby 245,6 tis. €.

Je firma MAKA STAV s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MAKA STAV s. r. o. dosiahla zisk 333 €.

Je MAKA STAV s. r. o. platiteľom DPH?

MAKA STAV s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MAKA STAV s. r. o. sídli?

MAKA STAV s. r. o. má sídlo na adrese Lipová 1053/2, Viničné, 900 23.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026