Účtovné centrum s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50897551
DIČ: 2120517905
Považská 2, Košice - mestská časť Západ

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Považská 2, Košice - mestská časť Západ Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20 SK NACE podľa Štatistického úradu SR (Register právnických osôb) — štatistická klasifikácia hlavnej činnosti, nie predmet podnikania z obchodného registra.
Dátum vzniku: 23. 5. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/41511/V
Predmet podnikania (výber): Vedenie účtovníctva; Administratívne služby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Viliam Krunka od 23. 5. 2017
    konateľspoločník
    Podiel: 50 % Vklad: 2 500 €
  • JUDr. Alena Krunková od 20. 5. 2022
    spoločník
    Podiel: 50 % Vklad: 2 500 €

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Účtovné centrum s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 102 % na 14,4 tis. € a tržby jej narástli o 1 % na 48,8 tis. €.

48,8 tis. €
Tržby
14,4 tis. €
Zisk
72,8 tis. €
Aktíva
68,5 tis. €
Vlastné imanie
6 %
Celková zadlženosť
19,8 %
Návratnosť aktív (ROA)

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,8 tis., 2022 6,6 tis., 2023 5,6 tis., 2024 7,1 tis., 2025 14,4 tis.20215,8 tis.20226,6 tis.20235,6 tis.20247,1 tis.202514,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 40,8 tis., 2022 48,8 tis., 2023 44,0 tis., 2024 48,2 tis., 2025 48,8 tis.202140,8 tis.202248,8 tis.202344,0 tis.202448,2 tis.202548,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 48,8 tis. € 14,4 tis. €
2024 48,2 tis. € 7,1 tis. €
2023 44,0 tis. € 5,6 tis. €
2022 48,8 tis. € 6,6 tis. €
2021 40,8 tis. € 5,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Zdroje krytia majetku 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie68,5 tis. €
  • Záväzky4,3 tis. €

Finančné ukazovatele

2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018
Celková zadlženosť 5,9 % 12,7 % 17,0 % 6,2 % 32,3 % 19,7 % 31,7 % 23,4 %

Návratnosť a marže z výsledku hospodárenia po zdanení; celková zadlženosť = záväzky / aktíva. Pri zápornom vlastnom imaní sa ROE nepočíta.

Účtovné závierky

Súvaha a výkaz ziskov a strát po riadkoch tak, ako ich firma podala do Registra účtovných závierok. Zobrazené sú vyplnené riadky; sumy v celých eurách.

Riadky závierky zatiaľ nemáme načítané za roky: 2025, 2024, 2023, 2022, 2021, 2020, 2019, 2018 — sú v origináli nižšie.

Originály v Registri účtovných závierok

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

História z obchodného registra

Register nevedie predchádzajúce názvy, sídla ani osoby, ktoré by sme mali uložené.

Výpis z obchodného registra SR ↗

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Účtovné centrum s.r.o. v konkurze?

Účtovné centrum s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Účtovné centrum s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Účtovné centrum s.r.o. tržby 48,8 tis. €.

Je firma Účtovné centrum s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Účtovné centrum s.r.o. dosiahla zisk 14,4 tis. €.

Kde firma Účtovné centrum s.r.o. sídli?

Účtovné centrum s.r.o. má sídlo na adrese Považská 2, Košice - mestská časť Západ, 040 11.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 24. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 23. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 24. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 24. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 21. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 22. 10. 2026