Revolware s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50892614
DIČ: 2120519500
IČ DPH: SK2120519500
Vŕbová 8598/10, Bratislava - mestská časť Vrakuňa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Vŕbová 8598/10, Bratislava - mestská časť Vrakuňa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Administratívne, pomocné kancelárske a iné obchodné pomocné činnosti 82.11
Dátum vzniku: 24. 5. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 5. 3. 2021
Spisová značka: Sro/119904/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovat…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Hrabovec od 24. 5. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Revolware s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk na 8,4 tis. € a tržby jej narástli o 71 % na 121,1 tis. €.

121,1 tis. €
Tržby
8,4 tis. €
Zisk
101,5 tis. €
Aktíva
34,5 tis. €
Vlastné imanie
66 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 6,2 tis., 2022 2,9 tis., 2023 −2,5 tis., 2024 224, 2025 8,4 tis.20216,2 tis.20222,9 tis.2023−2,5 tis.202422420258,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 75,0 tis., 2022 86,2 tis., 2023 93,1 tis., 2024 70,8 tis., 2025 121,1 tis.202175,0 tis.202286,2 tis.202393,1 tis.202470,8 tis.2025121,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 121,1 tis. € 8,4 tis. €
2024 70,8 tis. € 224 €
2023 93,1 tis. € -2,5 tis. €
2022 86,2 tis. € 2,9 tis. €
2021 75,0 tis. € 6,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie34,5 tis. €
  • Záväzky67,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Revolware s. r. o. v konkurze?

Revolware s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Revolware s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Revolware s. r. o. tržby 121,1 tis. €.

Je firma Revolware s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Revolware s. r. o. dosiahla zisk 8,4 tis. €.

Je Revolware s. r. o. platiteľom DPH?

Revolware s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Revolware s. r. o. sídli?

Revolware s. r. o. má sídlo na adrese Vŕbová 8598/10, Bratislava - mestská časť Vrakuňa, 821 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026