Ecoprogress s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50885049
DIČ: 2120550850
IČ DPH: SK2120550850
Beskydská 9, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Beskydská 9, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.30
Dátum vzniku: 2. 6. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 9. 2017
Spisová značka: Sro/120115/B
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu; Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Sandra Zsigmundová od 3. 12. 2024
    konateľ
  • CP Management Hungary Zrt. od 18. 8. 2023
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Ecoprogress s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 99 % na 14,7 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 1,5 mil. €.

1,5 mil. €
Tržby
14,7 tis. €
Zisk
1,3 mil. €
Celkové výnosy
805,1 tis. €
Aktíva
221,0 tis. €
Vlastné imanie
73 %
Celková zadlženosť
10,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 83,2 tis., 2022 158,0 tis., 2023 5,5 tis., 2024 7,4 tis., 2025 14,7 tis.202183,2 tis.2022158,0 tis.20235,5 tis.20247,4 tis.202514,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,2 mil., 2022 1,9 mil., 2023 3,0 mil., 2024 1,4 mil., 2025 1,5 mil.20211,2 mil.20221,9 mil.20233,0 mil.20241,4 mil.20251,5 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,5 mil. € 14,7 tis. €
2024 1,4 mil. € 7,4 tis. €
2023 3,0 mil. € 5,5 tis. €
2022 1,9 mil. € 158,0 tis. €
2021 1,2 mil. € 83,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok6,0 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok299,2 tis. €
  • Zásoby261,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky193,4 tis. €
  • Finančné účty44,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie423 €

Pasíva

  • Vlastné imanie221,0 tis. €
  • Záväzky584,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Ecoprogress s. r. o. v konkurze?

Ecoprogress s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Ecoprogress s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Ecoprogress s. r. o. tržby 1,5 mil. €.

Je firma Ecoprogress s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Ecoprogress s. r. o. dosiahla zisk 14,7 tis. €.

Je Ecoprogress s. r. o. platiteľom DPH?

Ecoprogress s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Ecoprogress s. r. o. sídli?

Ecoprogress s. r. o. má sídlo na adrese Beskydská 9, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 05.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026