property faces s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50883488
DIČ: 2120512372
IČ DPH: SK2120512372
Mandľová 8, Dunajská Lužná

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mandľová 8, Dunajská Lužná Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.02
Dátum vzniku: 16. 5. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 11. 2017
Spisová značka: Sro/119635/B
Predmet podnikania (výber): Faktoring a forfaiting; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Guzel Gareeva od 25. 5. 2017
    konateľspoločník
  • SUCCESS QUALITY LIMITED od 12. 12. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť property faces s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 16 % na 3,7 tis. € a tržby jej narástli o 15 % na 93,4 tis. €.

93,4 tis. €
Tržby
3,7 tis. €
Zisk
157,5 tis. €
Celkové výnosy
913,8 tis. €
Aktíva
34,4 tis. €
Vlastné imanie
96 %
Celková zadlženosť
71,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 722, 2022 2,6 tis., 2023 1,8 tis., 2024 3,2 tis., 2025 3,7 tis.202172220222,6 tis.20231,8 tis.20243,2 tis.20253,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 100,6 tis., 2022 92,9 tis., 2023 79,9 tis., 2024 81,5 tis., 2025 93,4 tis.2021100,6 tis.202292,9 tis.202379,9 tis.202481,5 tis.202593,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 93,4 tis. € 3,7 tis. €
2024 81,5 tis. € 3,2 tis. €
2023 79,9 tis. € 1,8 tis. €
2022 92,9 tis. € 2,6 tis. €
2021 100,6 tis. € 722 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok510,0 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok349,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky47,6 tis. €
  • Finančné účty6,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku662 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov25,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie3,7 tis. €
  • Dlhodobé záväzky771,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky107,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma property faces s.r.o. v konkurze?

property faces s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma property faces s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala property faces s.r.o. tržby 93,4 tis. €.

Je firma property faces s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 property faces s.r.o. dosiahla zisk 3,7 tis. €.

Je property faces s.r.o. platiteľom DPH?

property faces s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma property faces s.r.o. sídli?

property faces s.r.o. má sídlo na adrese Mandľová 8, Dunajská Lužná, 900 42.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026