JT FERKO s. r. o.

Aktívna spoločnosť V konkurznom konaní
IČO: 50882961
DIČ: 2120513549
IČ DPH: SK2120513549
Liptovská 42, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Liptovská 42, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.10
Dátum vzniku: 16. 5. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 2. 2018
Spisová značka: Sro/119623/B
Predmet podnikania (výber): Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Mgr. Juliána Ferková od 16. 5. 2017
    konateľspoločník
  • Mgr. Tomáš Ferko od 16. 5. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť JT FERKO s. r. o. v roku 2025 znížila stratu o 95 % na 3,8 tis. € a tržby jej klesli o 76 % na 345,0 tis. €.

345,0 tis. €
Tržby
3,8 tis. €
Strata
350,4 tis. €
Celkové výnosy
1,4 mil. €
Aktíva
-11,3 tis. €
Vlastné imanie
101 %
Celková zadlženosť
35,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 22,3 tis., 2022 21,6 tis., 2023 21,2 tis., 2024 −77,6 tis., 2025 −3,8 tis.202122,3 tis.202221,6 tis.202321,2 tis.2024−77,6 tis.2025−3,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 273,1 tis., 2022 530,6 tis., 2023 1,0 mil., 2024 1,4 mil., 2025 345,0 tis.2021273,1 tis.2022530,6 tis.20231,0 mil.20241,4 mil.2025345,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 345,0 tis. € -3,8 tis. €
2024 1,4 mil. € -77,6 tis. €
2023 1,0 mil. € 21,2 tis. €
2022 530,6 tis. € 21,6 tis. €
2021 273,1 tis. € 22,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok803,6 tis. €
  • Zásoby198,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky368,5 tis. €
  • Finančné účty6,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy1,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-13,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-3,8 tis. €
  • Rezervy610 €
  • Dlhodobé záväzky186,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky756,9 tis. €
  • Bankové úvery443,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma JT FERKO s. r. o. v konkurze?

JT FERKO s. r. o. je vedená v konkurznom konaní. Detail konania nájdete v kompletnom profile firmy.

Aké má firma JT FERKO s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala JT FERKO s. r. o. tržby 345,0 tis. €.

Je firma JT FERKO s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 JT FERKO s. r. o. vykázala stratu 3,8 tis. €.

Je JT FERKO s. r. o. platiteľom DPH?

JT FERKO s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma JT FERKO s. r. o. sídli?

JT FERKO s. r. o. má sídlo na adrese Liptovská 42, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 09.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026