MV GROUP SK, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50879821
DIČ: 2120542864
IČ DPH: SK2120542864
Dojč 426, Dojč

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dojč 426, Dojč Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.20
Dátum vzniku: 17. 5. 2017
Základné imanie: 16,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2017
Spisová značka: Sro/40010/T
Predmet podnikania (výber): Nákladná cestná doprava s počtom vozidiel 6; Medzinárodná preprava tovaru po ceste v prenájme alebo za úhradu; Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Martin Vach od 17. 5. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MV GROUP SK, s.r.o. v roku 2025 znížila stratu o 99 % na 1,2 tis. € a tržby jej narástli o 39 % na 3,4 mil. €.

3,4 mil. €
Tržby
1,2 tis. €
Strata
3,4 mil. €
Celkové výnosy
2,4 mil. €
Aktíva
89,6 tis. €
Vlastné imanie
96 %
Celková zadlženosť
35,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 16,9 tis., 2022 45,1 tis., 2023 31,3 tis., 2024 −136,4 tis., 2025 −1,2 tis.202116,9 tis.202245,1 tis.202331,3 tis.2024−136,4 tis.2025−1,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,1 mil., 2022 1,7 mil., 2023 2,1 mil., 2024 2,4 mil., 2025 3,4 mil.20211,1 mil.20221,7 mil.20232,1 mil.20242,4 mil.20253,4 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 1,2 mil., 2022 1,9 mil., 2023 2,1 mil., 2024 2,5 mil., 2025 3,4 mil.20211,2 mil.20221,9 mil.20232,1 mil.20242,5 mil.20253,4 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 0, 2022 5,9 tis., 2023 6,9 tis., 2024 3,8 tis., 2025 4,3 tis.2021020225,9 tis.20236,9 tis.20243,8 tis.20254,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 3,4 mil. € -1,2 tis. €
2024 2,4 mil. € -136,4 tis. €
2023 2,1 mil. € 31,3 tis. €
2022 1,7 mil. € 45,1 tis. €
2021 1,1 mil. € 16,9 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok667 €
  • Dlhodobý hmotný majetok1,4 mil. €
  • Zásoby25,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky856,3 tis. €
  • Finančné účty86,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie12,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie16,0 tis. €
  • Kapitálové fondy99,5 tis. €
  • Fondy zo zisku1,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-26,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-1,2 tis. €
  • Rezervy11,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky827,5 tis. €
  • Krátkodobé záväzky1,2 mil. €
  • Bankové úvery307,7 tis. €
  • Časové rozlíšenie53 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MV GROUP SK, s.r.o. v konkurze?

MV GROUP SK, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MV GROUP SK, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MV GROUP SK, s.r.o. tržby 3,4 mil. €.

Je firma MV GROUP SK, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MV GROUP SK, s.r.o. vykázala stratu 1,2 tis. €.

Je MV GROUP SK, s.r.o. platiteľom DPH?

MV GROUP SK, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma MV GROUP SK, s.r.o. sídli?

MV GROUP SK, s.r.o. má sídlo na adrese Dojč 426, Dojč, 906 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026