Čuha servis s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50875507
DIČ: 2120510546
L. Novomeského 2731//22, Pezinok

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: L. Novomeského 2731//22, Pezinok Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.20
Dátum vzniku: 12. 5. 2017
Základné imanie: 14,0 tis. €
Spisová značka: Sro/119578/B
Predmet podnikania (výber): Informačná činnosť; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jaroslav Čuha od 12. 5. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Čuha servis s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 48 % na 953 € a tržby jej narástli o 65 % na 45,9 tis. €.

45,9 tis. €
Tržby
953 €
Zisk
26,7 tis. €
Aktíva
3,0 tis. €
Vlastné imanie
89 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −2,0 tis., 2022 235, 2023 730, 2024 1,8 tis., 2025 9532021−2,0 tis.2022235202373020241,8 tis.2025953
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 24,9 tis., 2022 25,4 tis., 2023 46,9 tis., 2024 27,9 tis., 2025 45,9 tis.202124,9 tis.202225,4 tis.202346,9 tis.202427,9 tis.202545,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 45,9 tis. € 953 €
2024 27,9 tis. € 1,8 tis. €
2023 46,9 tis. € 730 €
2022 25,4 tis. € 235 €
2021 24,9 tis. € -2,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie3,0 tis. €
  • Záväzky23,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Čuha servis s.r.o. v konkurze?

Čuha servis s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Čuha servis s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Čuha servis s.r.o. tržby 45,9 tis. €.

Je firma Čuha servis s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Čuha servis s.r.o. dosiahla zisk 953 €.

Kde firma Čuha servis s.r.o. sídli?

Čuha servis s.r.o. má sídlo na adrese L. Novomeského 2731//22, Pezinok, 902 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 22. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 22. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 22. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 21. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 22. 10. 2026