HME service s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50869752
DIČ: 2120512647
IČ DPH: SK2120512647
Záhorácka 5272/23, Malacky

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Záhorácka 5272/23, Malacky Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.30
Dátum vzniku: 16. 5. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 1. 2019
Spisová značka: Sro/119643/B
Predmet podnikania (výber): Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve; Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dana Hakalová od 16. 9. 2021
    konateľspoločník
  • Ján Hakala od 16. 5. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť HME service s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 5 % na 7,8 tis. € a tržby jej narástli o 35 % na 257,4 tis. €.

257,4 tis. €
Tržby
7,8 tis. €
Zisk
271,5 tis. €
Celkové výnosy
127,7 tis. €
Aktíva
45,1 tis. €
Vlastné imanie
65 %
Celková zadlženosť
8,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,4 tis., 2022 3,4 tis., 2023 18,2 tis., 2024 8,2 tis., 2025 7,8 tis.20212,4 tis.20223,4 tis.202318,2 tis.20248,2 tis.20257,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 88,1 tis., 2022 109,3 tis., 2023 224,8 tis., 2024 191,0 tis., 2025 257,4 tis.202188,1 tis.2022109,3 tis.2023224,8 tis.2024191,0 tis.2025257,4 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 257,4 tis. € 7,8 tis. €
2024 191,0 tis. € 8,2 tis. €
2023 224,8 tis. € 18,2 tis. €
2022 109,3 tis. € 3,4 tis. €
2021 88,1 tis. € 2,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok21,9 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky59,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky22,6 tis. €
  • Finančné účty23,4 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov31,9 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie7,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky295 €
  • Krátkodobé záväzky9,4 tis. €
  • Bankové úvery72,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma HME service s. r. o. v konkurze?

HME service s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma HME service s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala HME service s. r. o. tržby 257,4 tis. €.

Je firma HME service s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 HME service s. r. o. dosiahla zisk 7,8 tis. €.

Je HME service s. r. o. platiteľom DPH?

HME service s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma HME service s. r. o. sídli?

HME service s. r. o. má sídlo na adrese Záhorácka 5272/23, Malacky, 901 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026