NALE TABAK s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50864963
DIČ: 2120512075
IČ DPH: SK2120512075
Komenského 1439/12, Modra

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Komenského 1439/12, Modra Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 16. 5. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 11. 8. 2017
Spisová značka: Sro/123405/B
Predmet podnikania (výber): Kuriérske služby; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Patrik Hlavina od 6. 9. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť NALE TABAK s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 9 % na 93,6 tis. € a tržby jej narástli o 5 % na 17,2 mil. €.

17,2 mil. €
Tržby
93,6 tis. €
Zisk
17,2 mil. €
Celkové výnosy
902,7 tis. €
Aktíva
254,8 tis. €
Vlastné imanie
72 %
Celková zadlženosť
5,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 13,0 tis., 2022 17,3 tis., 2023 32,1 tis., 2024 85,9 tis., 2025 93,6 tis.202113,0 tis.202217,3 tis.202332,1 tis.202485,9 tis.202593,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 8,9 mil., 2022 11,0 mil., 2023 13,3 mil., 2024 16,4 mil., 2025 17,2 mil.20218,9 mil.202211,0 mil.202313,3 mil.202416,4 mil.202517,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 17,2 mil. € 93,6 tis. €
2024 16,4 mil. € 85,9 tis. €
2023 13,3 mil. € 32,1 tis. €
2022 11,0 mil. € 17,3 tis. €
2021 8,9 mil. € 13,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok25,4 tis. €
  • Zásoby373,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky98,2 tis. €
  • Finančné účty405,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov156,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie93,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky5,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky635,1 tis. €
  • Bankové úvery7,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma NALE TABAK s. r. o. v konkurze?

NALE TABAK s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma NALE TABAK s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala NALE TABAK s. r. o. tržby 17,2 mil. €.

Je firma NALE TABAK s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 NALE TABAK s. r. o. dosiahla zisk 93,6 tis. €.

Je NALE TABAK s. r. o. platiteľom DPH?

NALE TABAK s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma NALE TABAK s. r. o. sídli?

NALE TABAK s. r. o. má sídlo na adrese Komenského 1439/12, Modra, 900 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026