Gaudium vitae s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50859021
DIČ: 2120503836
Na Záplotí 206/4B, Nededza

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Na Záplotí 206/4B, Nededza Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Maloobchod okrem motorových vozidiel a motocyklov 47.99
Dátum vzniku: 3. 5. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/67687/L
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia všeobecnej ambulantnej zdravotnej starostlivosti - všeobecná ambulancia pre …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Júlia Staníková od 13. 5. 2019
    konateľspoločník
  • MUDr. Peter Staník od 3. 5. 2017
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Gaudium vitae s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 2 % na 211,4 tis. € a tržby jej narástli o 1 % na 365,3 tis. €.

365,3 tis. €
Tržby
211,4 tis. €
Zisk
365,3 tis. €
Celkové výnosy
435,4 tis. €
Aktíva
424,5 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť
91,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 125,7 tis., 2022 176,4 tis., 2023 194,6 tis., 2024 207,5 tis., 2025 211,4 tis.2021125,7 tis.2022176,4 tis.2023194,6 tis.2024207,5 tis.2025211,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 257,6 tis., 2022 292,8 tis., 2023 330,0 tis., 2024 360,0 tis., 2025 365,3 tis.2021257,6 tis.2022292,8 tis.2023330,0 tis.2024360,0 tis.2025365,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 365,3 tis. € 211,4 tis. €
2024 360,0 tis. € 207,5 tis. €
2023 330,0 tis. € 194,6 tis. €
2022 292,8 tis. € 176,4 tis. €
2021 257,6 tis. € 125,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok6,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky369,9 tis. €
  • Finančné účty58,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov207,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie211,4 tis. €
  • Rezervy3,1 tis. €
  • Dlhodobé záväzky231 €
  • Krátkodobé záväzky7,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Gaudium vitae s.r.o. v konkurze?

Gaudium vitae s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Gaudium vitae s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Gaudium vitae s.r.o. tržby 365,3 tis. €.

Je firma Gaudium vitae s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Gaudium vitae s.r.o. dosiahla zisk 211,4 tis. €.

Kde firma Gaudium vitae s.r.o. sídli?

Gaudium vitae s.r.o. má sídlo na adrese Na Záplotí 206/4B, Nededza, 013 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026