COBRA SPEED ML s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50857126
DIČ: 2120502549
IČ DPH: SK2120502549
Tomanova 72, Bratislava - mestská časť Vajnory

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tomanova 72, Bratislava - mestská časť Vajnory Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 27. 4. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2018
Spisová značka: Sro/119245/B
Predmet podnikania (výber): Skladovanie a pomocné činnosti v doprave; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Martin Lelkes od 27. 4. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť COBRA SPEED ML s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 41,8 tis. € a tržby jej narástli o 175 % na 65,5 tis. €.

65,5 tis. €
Tržby
41,8 tis. €
Zisk
172,5 tis. €
Aktíva
63,4 tis. €
Vlastné imanie
63 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −405, 2022 6,2 tis., 2023 2,2 tis., 2024 1,7 tis., 2025 41,8 tis.2021−40520226,2 tis.20232,2 tis.20241,7 tis.202541,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 42,3 tis., 2022 48,2 tis., 2023 20,1 tis., 2024 23,8 tis., 2025 65,5 tis.202142,3 tis.202248,2 tis.202320,1 tis.202423,8 tis.202565,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 65,5 tis. € 41,8 tis. €
2024 23,8 tis. € 1,7 tis. €
2023 20,1 tis. € 2,2 tis. €
2022 48,2 tis. € 6,2 tis. €
2021 42,3 tis. € -405 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie63,4 tis. €
  • Záväzky109,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma COBRA SPEED ML s.r.o. v konkurze?

COBRA SPEED ML s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma COBRA SPEED ML s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala COBRA SPEED ML s.r.o. tržby 65,5 tis. €.

Je firma COBRA SPEED ML s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 COBRA SPEED ML s.r.o. dosiahla zisk 41,8 tis. €.

Je COBRA SPEED ML s.r.o. platiteľom DPH?

COBRA SPEED ML s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma COBRA SPEED ML s.r.o. sídli?

COBRA SPEED ML s.r.o. má sídlo na adrese Tomanova 72, Bratislava - mestská časť Vajnory, 831 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026