Davies s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50855042
DIČ: 2120497555
IČ DPH: SK2120497555
Nezábudková 5, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nezábudková 5, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Lesníctvo a ťažba dreva 02.40
Dátum vzniku: 22. 4. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 10. 2019
Spisová značka: Sro/138913/B
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; činnosť podnikateľských, organizačných, ekonomických poradcov; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Matúš Kubek od 1. 6. 2018
    konateľspoločník
  • Mgr. Roman Pavlák od 1. 6. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Davies s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 18 % na 59,3 tis. € a tržby jej klesli o 29 % na 1,3 mil. €.

1,3 mil. €
Tržby
59,3 tis. €
Zisk
1,4 mil. €
Celkové výnosy
756,4 tis. €
Aktíva
257,0 tis. €
Vlastné imanie
66 %
Celková zadlženosť
21,2 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 23,4 tis., 2022 36,1 tis., 2023 52,2 tis., 2024 72,4 tis., 2025 59,3 tis.202123,4 tis.202236,1 tis.202352,2 tis.202472,4 tis.202559,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 998,2 tis., 2022 1,1 mil., 2023 1,3 mil., 2024 1,8 mil., 2025 1,3 mil.2021998,2 tis.20221,1 mil.20231,3 mil.20241,8 mil.20251,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,3 mil. € 59,3 tis. €
2024 1,8 mil. € 72,4 tis. €
2023 1,3 mil. € 52,2 tis. €
2022 1,1 mil. € 36,1 tis. €
2021 998,2 tis. € 23,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok467,6 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok827 €
  • Krátkodobé pohľadávky263,9 tis. €
  • Finančné účty19,8 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku750 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov192,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie59,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky123,9 tis. €
  • Krátkodobé záväzky57,2 tis. €
  • Bankové úvery288,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Davies s. r. o. v konkurze?

Davies s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Davies s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Davies s. r. o. tržby 1,3 mil. €.

Je firma Davies s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Davies s. r. o. dosiahla zisk 59,3 tis. €.

Je Davies s. r. o. platiteľom DPH?

Davies s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Davies s. r. o. sídli?

Davies s. r. o. má sídlo na adrese Nezábudková 5, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026