inCust Slovakia, s. r. o.,

Aktívna spoločnosť
IČO: 50853309
DIČ: 2120498281
IČ DPH: SK2120498281
Tomášikova 16529/23, Bratislava - mestská časť Ružinov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Tomášikova 16529/23, Bratislava - mestská časť Ružinov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov 26.11
Dátum vzniku: 21. 4. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/119145/B
Predmet podnikania (výber): Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby …

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť inCust Slovakia, s. r. o., v roku 2025 zvýšila zisk o 133 % na 79,4 tis. € a tržby jej narástli o 69 % na 96,0 tis. €.

96,0 tis. €
Tržby
79,4 tis. €
Zisk
94,2 tis. €
Aktíva
84,9 tis. €
Vlastné imanie
10 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 135,4 tis., 2022 76,5 tis., 2023 18,8 tis., 2024 34,1 tis., 2025 79,4 tis.2021135,4 tis.202276,5 tis.202318,8 tis.202434,1 tis.202579,4 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 272,2 tis., 2022 194,8 tis., 2023 40,4 tis., 2024 56,9 tis., 2025 96,0 tis.2021272,2 tis.2022194,8 tis.202340,4 tis.202456,9 tis.202596,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 96,0 tis. € 79,4 tis. €
2024 56,9 tis. € 34,1 tis. €
2023 40,4 tis. € 18,8 tis. €
2022 194,8 tis. € 76,5 tis. €
2021 272,2 tis. € 135,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie84,9 tis. €
  • Záväzky9,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma inCust Slovakia, s. r. o., v konkurze?

inCust Slovakia, s. r. o., nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma inCust Slovakia, s. r. o., tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala inCust Slovakia, s. r. o., tržby 96,0 tis. €.

Je firma inCust Slovakia, s. r. o., v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 inCust Slovakia, s. r. o., dosiahla zisk 79,4 tis. €.

Je inCust Slovakia, s. r. o., platiteľom DPH?

inCust Slovakia, s. r. o., je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma inCust Slovakia, s. r. o., sídli?

inCust Slovakia, s. r. o., má sídlo na adrese Tomášikova 16529/23, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026