RP CONSULT s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50850130
DIČ: 2120506498
IČ DPH: SK2120506498
Janka Palu 49/14, Nemšová

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Janka Palu 49/14, Nemšová Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.20
Dátum vzniku: 5. 5. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 6. 2026
Spisová značka: Sro/34662/R
Predmet podnikania (výber): Výroba výrobkov z betónu; Povrchová úprava kovových a nekovových výrobkov pieskovaním prípadne náterom; Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Róbert Prno od 10. 12. 2021
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť RP CONSULT s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 66 % na 4,2 tis. € a tržby jej klesli o 59 % na 11,2 tis. €.

11,2 tis. €
Tržby
4,2 tis. €
Zisk
141,0 tis. €
Aktíva
34,2 tis. €
Vlastné imanie
76 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,1 tis., 2022 3,6 tis., 2023 1,6 tis., 2024 12,1 tis., 2025 4,2 tis.20212,1 tis.20223,6 tis.20231,6 tis.202412,1 tis.20254,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 10,4 tis., 2022 13,1 tis., 2023 5,1 tis., 2024 27,4 tis., 2025 11,2 tis.202110,4 tis.202213,1 tis.20235,1 tis.202427,4 tis.202511,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 11,2 tis. € 4,2 tis. €
2024 27,4 tis. € 12,1 tis. €
2023 5,1 tis. € 1,6 tis. €
2022 13,1 tis. € 3,6 tis. €
2021 10,4 tis. € 2,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie34,2 tis. €
  • Záväzky106,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma RP CONSULT s. r. o. v konkurze?

RP CONSULT s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma RP CONSULT s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala RP CONSULT s. r. o. tržby 11,2 tis. €.

Je firma RP CONSULT s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 RP CONSULT s. r. o. dosiahla zisk 4,2 tis. €.

Je RP CONSULT s. r. o. platiteľom DPH?

RP CONSULT s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma RP CONSULT s. r. o. sídli?

RP CONSULT s. r. o. má sídlo na adrese Janka Palu 49/14, Nemšová, 914 41.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026