GBag s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50841416
DIČ: 2120501515
IČ DPH: SK2120501515
Šarišská 519/27, Hanušovce nad Topľou

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Šarišská 519/27, Hanušovce nad Topľou Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti súvisiace so starostlivosťou o budovy a úpravou krajiny 81.21
Dátum vzniku: 26. 4. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2020
Spisová značka: Sro/34510/P
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Čistiace a upratovacie služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Jakub Golmíc od 26. 4. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť GBag s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 18,8 tis. € a tržby jej narástli o 93 % na 757,1 tis. €.

757,1 tis. €
Tržby
18,8 tis. €
Zisk
757,1 tis. €
Celkové výnosy
418,6 tis. €
Aktíva
168,4 tis. €
Vlastné imanie
60 %
Celková zadlženosť
23,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −4,6 tis., 2022 1,5 tis., 2023 635, 2024 618, 2025 18,8 tis.2021−4,6 tis.20221,5 tis.20236352024618202518,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 106,3 tis., 2022 283,0 tis., 2023 243,1 tis., 2024 392,0 tis., 2025 757,1 tis.2021106,3 tis.2022283,0 tis.2023243,1 tis.2024392,0 tis.2025757,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 757,1 tis. € 18,8 tis. €
2024 392,0 tis. € 618 €
2023 243,1 tis. € 635 €
2022 283,0 tis. € 1,5 tis. €
2021 106,3 tis. € -4,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok209,7 tis. €
  • Zásoby9,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky198,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy142,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov2,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie18,8 tis. €
  • Dlhodobé záväzky70,4 tis. €
  • Krátkodobé záväzky125,7 tis. €
  • Bankové úvery54,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma GBag s.r.o. v konkurze?

GBag s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma GBag s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala GBag s.r.o. tržby 757,1 tis. €.

Je firma GBag s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 GBag s.r.o. dosiahla zisk 18,8 tis. €.

Je GBag s.r.o. platiteľom DPH?

GBag s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma GBag s.r.o. sídli?

GBag s.r.o. má sídlo na adrese Šarišská 519/27, Hanušovce nad Topľou, 094 31.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026