Stor-In Management, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50832956
DIČ: 2120500184
IČ DPH: SK2120500184
Dolná Streda 517, Dolná Streda

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Dolná Streda 517, Dolná Streda Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výstavba budov 41.20
Dátum vzniku: 27. 4. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2018
Spisová značka: Sro/39849/T
Predmet podnikania (výber): Odstraňovanie azbestu alebo minerálov obsahujúcich azbest zo stavieb v rozsahu:- odstraňovanie azbestu alebo iných ma…; Podnikanie v oblasti nakladania s nebezpečným odpadom; Nákoladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Dušan Vajdík od 22. 12. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Stor-In Management, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 36 % na 7,9 tis. € a tržby jej klesli o 8 % na 77,1 tis. €.

77,1 tis. €
Tržby
7,9 tis. €
Zisk
77,7 tis. €
Celkové výnosy
266,7 tis. €
Aktíva
222,5 tis. €
Vlastné imanie
17 %
Celková zadlženosť
16,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 25,7 tis., 2022 86,5 tis., 2023 59,5 tis., 2024 12,3 tis., 2025 7,9 tis.202125,7 tis.202286,5 tis.202359,5 tis.202412,3 tis.20257,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 615,1 tis., 2022 1,2 mil., 2023 882,1 tis., 2024 83,8 tis., 2025 77,1 tis.2021615,1 tis.20221,2 mil.2023882,1 tis.202483,8 tis.202577,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 77,1 tis. € 7,9 tis. €
2024 83,8 tis. € 12,3 tis. €
2023 882,1 tis. € 59,5 tis. €
2022 1,2 mil. € 86,5 tis. €
2021 615,1 tis. € 25,7 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý finančný majetok240,0 tis. €
  • Zásoby14,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky7,6 tis. €
  • Finančné účty4,6 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov209,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie7,9 tis. €
  • Dlhodobé záväzky9 €
  • Krátkodobé záväzky44,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Stor-In Management, s.r.o. v konkurze?

Stor-In Management, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Stor-In Management, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Stor-In Management, s.r.o. tržby 77,1 tis. €.

Je firma Stor-In Management, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Stor-In Management, s.r.o. dosiahla zisk 7,9 tis. €.

Je Stor-In Management, s.r.o. platiteľom DPH?

Stor-In Management, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Stor-In Management, s.r.o. sídli?

Stor-In Management, s.r.o. má sídlo na adrese Dolná Streda 517, Dolná Streda, 925 63.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026