Gastro DS, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50808478
DIČ: 2120479372
IČ DPH: SK2120479372
Alžbetínske námestie 1203, Dunajská Streda

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Alžbetínske námestie 1203, Dunajská Streda Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti reštaurácií a pohostinstiev 56.10
Dátum vzniku: 30. 3. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 10. 2017
Spisová značka: Sro/39656/T
Predmet podnikania (výber): Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí; Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne; Prevádzkovanie výdajne stravy …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Tomáš Lakky od 10. 8. 2023
    konateľ
  • Mesto Dunajská Streda od 18. 8. 2022
    spoločník
  • Ing. Erika Szelle od 1. 7. 2023
    člen dozornej rady
  • Ladislav Bachman od 1. 7. 2023
    člen dozornej rady
  • MUDr. Károly Földes od 1. 7. 2023
    člen dozornej rady
  • Anetta Križanová od 18. 4. 2023
    prokurista

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Gastro DS, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 78 % na 6,6 tis. € a tržby jej narástli o 9 % na 2,3 mil. €.

2,3 mil. €
Tržby
6,6 tis. €
Zisk
3,4 mil. €
Celkové výnosy
1,8 mil. €
Aktíva
66,4 tis. €
Vlastné imanie
96 %
Celková zadlženosť
19,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,6 tis., 2022 −126,4 tis., 2023 −89,1 tis., 2024 3,7 tis., 2025 6,6 tis.20214,6 tis.2022−126,4 tis.2023−89,1 tis.20243,7 tis.20256,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 750,7 tis., 2022 932,2 tis., 2023 1,6 mil., 2024 2,1 mil., 2025 2,3 mil.2021750,7 tis.2022932,2 tis.20231,6 mil.20242,1 mil.20252,3 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 2,3 mil. € 6,6 tis. €
2024 2,1 mil. € 3,7 tis. €
2023 1,6 mil. € -89,1 tis. €
2022 932,2 tis. € -126,4 tis. €
2021 750,7 tis. € 4,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,5 mil. €
  • Zásoby21,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky120,9 tis. €
  • Finančné účty165,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie103 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy346,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-291,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie6,6 tis. €
  • Rezervy35,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky20,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky573,9 tis. €
  • Časové rozlíšenie1,1 mil. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Gastro DS, s.r.o. v konkurze?

Gastro DS, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Gastro DS, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Gastro DS, s.r.o. tržby 2,3 mil. €.

Je firma Gastro DS, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Gastro DS, s.r.o. dosiahla zisk 6,6 tis. €.

Je Gastro DS, s.r.o. platiteľom DPH?

Gastro DS, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Gastro DS, s.r.o. sídli?

Gastro DS, s.r.o. má sídlo na adrese Alžbetínske námestie 1203, Dunajská Streda, 929 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026