Pacho Camp s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50805789
DIČ: 2120478657
IČ DPH: SK2120478657
Veľká Čausa 183, Veľká Čausa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Veľká Čausa 183, Veľká Čausa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba potravín 10.83
Dátum vzniku: 28. 3. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2019
Spisová značka: Sro/34497/R
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ivan Reis od 14. 12. 2017
    konateľspoločník
  • Lenka Reisová od 14. 12. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Pacho Camp s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 52 % na 21,8 tis. € a tržby jej klesli o 1 % na 225,3 tis. €.

225,3 tis. €
Tržby
21,8 tis. €
Zisk
225,5 tis. €
Celkové výnosy
140,7 tis. €
Aktíva
104,9 tis. €
Vlastné imanie
25 %
Celková zadlženosť
64,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 4,1 tis., 2022 −28,3 tis., 2023 56,3 tis., 2024 45,6 tis., 2025 21,8 tis.20214,1 tis.2022−28,3 tis.202356,3 tis.202445,6 tis.202521,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 91,8 tis., 2022 156,2 tis., 2023 221,6 tis., 2024 227,0 tis., 2025 225,3 tis.202191,8 tis.2022156,2 tis.2023221,6 tis.2024227,0 tis.2025225,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 225,3 tis. € 21,8 tis. €
2024 227,0 tis. € 45,6 tis. €
2023 221,6 tis. € 56,3 tis. €
2022 156,2 tis. € -28,3 tis. €
2021 91,8 tis. € 4,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok106,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky12,4 tis. €
  • Finančné účty21,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku3,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov74,8 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie21,8 tis. €
  • Rezervy5,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky12,6 tis. €
  • Krátkodobé záväzky18,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Pacho Camp s.r.o. v konkurze?

Pacho Camp s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Pacho Camp s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Pacho Camp s.r.o. tržby 225,3 tis. €.

Je firma Pacho Camp s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Pacho Camp s.r.o. dosiahla zisk 21,8 tis. €.

Je Pacho Camp s.r.o. platiteľom DPH?

Pacho Camp s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Pacho Camp s.r.o. sídli?

Pacho Camp s.r.o. má sídlo na adrese Veľká Čausa 183, Veľká Čausa, 971 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026