KLIMA group s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50805703
DIČ: 2120489085
IČ DPH: SK2120489085
Zápotočie 739, Jablonica

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Zápotočie 739, Jablonica Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.22
Dátum vzniku: 31. 3. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 22. 5. 2017
Spisová značka: Sro/39675/T
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Bc. Jakub Horváth od 31. 3. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KLIMA group s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 512 % na 11,0 tis. € a tržby jej narástli o 35 % na 206,2 tis. €.

206,2 tis. €
Tržby
11,0 tis. €
Zisk
207,0 tis. €
Celkové výnosy
254,8 tis. €
Aktíva
84,9 tis. €
Vlastné imanie
67 %
Celková zadlženosť
21,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 12,0 tis., 2022 0, 2023 3,2 tis., 2024 1,8 tis., 2025 11,0 tis.202112,0 tis.2022020233,2 tis.20241,8 tis.202511,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 176,5 tis., 2022 0, 2023 107,0 tis., 2024 152,5 tis., 2025 206,2 tis.2021176,5 tis.202202023107,0 tis.2024152,5 tis.2025206,2 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2022 0, 2025 207,0 tis.2021–202202023–2024–2025207,0 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2022 0, 2025 5,9 tis.2021–202202023–2024–20255,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 206,2 tis. € 11,0 tis. €
2024 152,5 tis. € 1,8 tis. €
2023 107,0 tis. € 3,2 tis. €
2022 0 € 0 €
2021 176,5 tis. € 12,0 tis. €

Výkaz ziskov a strát je podaný, tržby z predaja tovaru, výrobkov a služieb sú v ňom nulové.

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok58,7 tis. €
  • Dlhodobý finančný majetok30,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky98,6 tis. €
  • Finančné účty67,3 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov68,3 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie11,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky56,3 tis. €
  • Krátkodobé záväzky90,7 tis. €
  • Bankové úvery22,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KLIMA group s.r.o. v konkurze?

KLIMA group s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KLIMA group s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KLIMA group s.r.o. tržby 206,2 tis. €.

Je firma KLIMA group s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KLIMA group s.r.o. dosiahla zisk 11,0 tis. €.

Je KLIMA group s.r.o. platiteľom DPH?

KLIMA group s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KLIMA group s.r.o. sídli?

KLIMA group s.r.o. má sídlo na adrese Zápotočie 739, Jablonica, 906 32.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026