SuccessFirst s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50793527
DIČ: 2120474092
IČ DPH: SK2120474092
Rovná 3430/27, Hlohovec

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Rovná 3430/27, Hlohovec Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 23. 3. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 10. 2020
Spisová značka: Sro/39590/T
Predmet podnikania (výber): Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky; Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Monika Šlosáriková od 7. 1. 2021
    konateľ
  • Ing. Štefan Šlosárik od 1. 2. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SuccessFirst s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 97 % na 2,0 tis. € a tržby jej klesli o 15 % na 353,6 tis. €.

353,6 tis. €
Tržby
2,0 tis. €
Zisk
354,6 tis. €
Celkové výnosy
355,6 tis. €
Aktíva
320,5 tis. €
Vlastné imanie
10 %
Celková zadlženosť
6,0 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 92,2 tis., 2022 115,4 tis., 2023 77,1 tis., 2024 60,5 tis., 2025 2,0 tis.202192,2 tis.2022115,4 tis.202377,1 tis.202460,5 tis.20252,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 333,3 tis., 2022 458,0 tis., 2023 372,3 tis., 2024 414,6 tis., 2025 353,6 tis.2021333,3 tis.2022458,0 tis.2023372,3 tis.2024414,6 tis.2025353,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 353,6 tis. € 2,0 tis. €
2024 414,6 tis. € 60,5 tis. €
2023 372,3 tis. € 77,1 tis. €
2022 458,0 tis. € 115,4 tis. €
2021 333,3 tis. € 92,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok25,5 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky35,0 tis. €
  • Finančné účty295,1 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov313,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie2,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky35,1 tis. €
  • Bankové úvery35 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SuccessFirst s. r. o. v konkurze?

SuccessFirst s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SuccessFirst s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SuccessFirst s. r. o. tržby 353,6 tis. €.

Je firma SuccessFirst s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SuccessFirst s. r. o. dosiahla zisk 2,0 tis. €.

Je SuccessFirst s. r. o. platiteľom DPH?

SuccessFirst s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SuccessFirst s. r. o. sídli?

SuccessFirst s. r. o. má sídlo na adrese Rovná 3430/27, Hlohovec, 920 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026