Juvemax s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50790021
DIČ: 2120487963
IČ DPH: SK2120487963
Novackého 1, Bratislava - mestská časť Karlova Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Novackého 1, Bratislava - mestská časť Karlova Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.39
Dátum vzniku: 30. 3. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 10. 5. 2017
Spisová značka: Sro/118587/B
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Július Kastl od 30. 3. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Juvemax s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 46 % na 14,3 tis. € a tržby jej narástli o 10 % na 636,0 tis. €.

636,0 tis. €
Tržby
14,3 tis. €
Zisk
652,9 tis. €
Celkové výnosy
323,1 tis. €
Aktíva
81,4 tis. €
Vlastné imanie
75 %
Celková zadlženosť
21,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 53,0 tis., 2022 −24,1 tis., 2023 5,1 tis., 2024 9,7 tis., 2025 14,3 tis.202153,0 tis.2022−24,1 tis.20235,1 tis.20249,7 tis.202514,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 658,6 tis., 2022 600,3 tis., 2023 581,4 tis., 2024 575,6 tis., 2025 636,0 tis.2021658,6 tis.2022600,3 tis.2023581,4 tis.2024575,6 tis.2025636,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 636,0 tis. € 14,3 tis. €
2024 575,6 tis. € 9,7 tis. €
2023 581,4 tis. € 5,1 tis. €
2022 600,3 tis. € -24,1 tis. €
2021 658,6 tis. € 53,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok160,9 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky86,5 tis. €
  • Finančné účty75,7 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov61,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie14,3 tis. €
  • Dlhodobé záväzky120,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky63,9 tis. €
  • Bankové úvery57,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Juvemax s. r. o. v konkurze?

Juvemax s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Juvemax s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Juvemax s. r. o. tržby 636,0 tis. €.

Je firma Juvemax s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Juvemax s. r. o. dosiahla zisk 14,3 tis. €.

Je Juvemax s. r. o. platiteľom DPH?

Juvemax s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Juvemax s. r. o. sídli?

Juvemax s. r. o. má sídlo na adrese Novackého 1, Bratislava - mestská časť Karlova Ves, 841 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026