SESTRA PLUS, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50789368
DIČ: 2120484872
Slovinec 54, Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Slovinec 54, Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Zdravotníctvo 86.90
Dátum vzniku: 24. 3. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/118486/B
Predmet podnikania (výber): Činnosť sestier na operačných sáloch alebo iných zdravotných zariadeniach; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkoévateľom živnosti (veľkoo…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu v rozsahu voľnej živnosti …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Alexa Klišč od 24. 3. 2017
    konateľspoločník
  • Ing. Martin Rebro od 24. 3. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť SESTRA PLUS, s.r.o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 27,7 tis. € a tržby jej klesli o 92 % na 6,6 tis. €.

6,6 tis. €
Tržby
27,7 tis. €
Strata
3,8 tis. €
Aktíva
1,7 tis. €
Vlastné imanie
55 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,8 tis., 2022 7,0 tis., 2023 8,8 tis., 2024 2,3 tis., 2025 −27,7 tis.20215,8 tis.20227,0 tis.20238,8 tis.20242,3 tis.2025−27,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 29,4 tis., 2022 43,1 tis., 2023 58,8 tis., 2024 82,3 tis., 2025 6,6 tis.202129,4 tis.202243,1 tis.202358,8 tis.202482,3 tis.20256,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 6,6 tis. € -27,7 tis. €
2024 82,3 tis. € 2,3 tis. €
2023 58,8 tis. € 8,8 tis. €
2022 43,1 tis. € 7,0 tis. €
2021 29,4 tis. € 5,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie1,7 tis. €
  • Záväzky2,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SESTRA PLUS, s.r.o. v konkurze?

SESTRA PLUS, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SESTRA PLUS, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala SESTRA PLUS, s.r.o. tržby 6,6 tis. €.

Je firma SESTRA PLUS, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 SESTRA PLUS, s.r.o. vykázala stratu 27,7 tis. €.

Kde firma SESTRA PLUS, s.r.o. sídli?

SESTRA PLUS, s.r.o. má sídlo na adrese Slovinec 54, Bratislava - mestská časť Devínska Nová Ves, 841 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026