ŠMEL s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50787004
DIČ: 2120470484
IČ DPH: SK2120470484
Horná 143/48, Šúrovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Horná 143/48, Šúrovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Reklama a prieskum trhu 73.11
Dátum vzniku: 17. 3. 2017
DPH: Platiteľ DPH
Spisová značka: Sro/39540/T
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť); Prenájom hnuteľných vecí; Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Stanislav Dovičič od 17. 3. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť ŠMEL s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 610 % na 6,6 tis. € a tržby jej narástli o 2 % na 49,9 tis. €.

49,9 tis. €
Tržby
6,6 tis. €
Zisk
15,5 tis. €
Aktíva
12,2 tis. €
Vlastné imanie
21 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 540, 2022 5,1 tis., 2023 76, 2024 924, 2025 6,6 tis.202154020225,1 tis.202376202492420256,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 34,0 tis., 2022 22,2 tis., 2023 37,4 tis., 2024 49,0 tis., 2025 49,9 tis.202134,0 tis.202222,2 tis.202337,4 tis.202449,0 tis.202549,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 49,9 tis. € 6,6 tis. €
2024 49,0 tis. € 924 €
2023 37,4 tis. € 76 €
2022 22,2 tis. € 5,1 tis. €
2021 34,0 tis. € 540 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie12,2 tis. €
  • Záväzky3,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma ŠMEL s. r. o. v konkurze?

ŠMEL s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma ŠMEL s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala ŠMEL s. r. o. tržby 49,9 tis. €.

Je firma ŠMEL s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 ŠMEL s. r. o. dosiahla zisk 6,6 tis. €.

Je ŠMEL s. r. o. platiteľom DPH?

ŠMEL s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma ŠMEL s. r. o. sídli?

ŠMEL s. r. o. má sídlo na adrese Horná 143/48, Šúrovce, 919 25.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026