TANOT s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50778200
DIČ: 2120474499
IČ DPH: SK2120474499
Komenského 48/44, Hanušovce nad Topľou

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Komenského 48/44, Hanušovce nad Topľou Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Prenájom a lízing 77.29
Dátum vzniku: 11. 3. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2017
Spisová značka: Sro/34528/P
Predmet podnikania (výber): Autorizovaný stavebný inžinier v kategórií Inžinier pre konštrukcie pozemných stavieb; Vykonávanie vodohospodárskych stavieb; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Tomáš Velebír od 22. 3. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť TANOT s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 62 % na 7,0 tis. € a tržby jej klesli o 60 % na 315,1 tis. €.

315,1 tis. €
Tržby
7,0 tis. €
Zisk
315,1 tis. €
Celkové výnosy
303,3 tis. €
Aktíva
203,2 tis. €
Vlastné imanie
33 %
Celková zadlženosť
46,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −244,2 tis., 2022 2,6 tis., 2023 221, 2024 18,6 tis., 2025 7,0 tis.2021−244,2 tis.20222,6 tis.2023221202418,6 tis.20257,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 409,1 tis., 2022 759,3 tis., 2023 750,5 tis., 2024 784,2 tis., 2025 315,1 tis.2021409,1 tis.2022759,3 tis.2023750,5 tis.2024784,2 tis.2025315,1 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 315,1 tis. € 7,0 tis. €
2024 784,2 tis. € 18,6 tis. €
2023 750,5 tis. € 221 €
2022 759,3 tis. € 2,6 tis. €
2021 409,1 tis. € -244,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie203,2 tis. €
  • Záväzky100,1 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma TANOT s.r.o. v konkurze?

TANOT s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma TANOT s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala TANOT s.r.o. tržby 315,1 tis. €.

Je firma TANOT s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 TANOT s.r.o. dosiahla zisk 7,0 tis. €.

Je TANOT s.r.o. platiteľom DPH?

TANOT s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma TANOT s.r.o. sídli?

TANOT s.r.o. má sídlo na adrese Komenského 48/44, Hanušovce nad Topľou, 094 31.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 13. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 13. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026