COS - IT, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50777602
DIČ: 2120482353
IČ DPH: SK2120482353
Radvaň nad Dunajom 208, Radvaň nad Dunajom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Radvaň nad Dunajom 208, Radvaň nad Dunajom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Počítačové programovanie, poradenstvo a súvisiace služby 62.02
Dátum vzniku: 1. 4. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 9. 2017
Spisová značka: Sro/42957/N
Predmet podnikania (výber): Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zari…; Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností; Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Štefan Lyócsa od 1. 4. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť COS - IT, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 96 % na 2,5 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 161,2 tis. €.

161,2 tis. €
Tržby
2,5 tis. €
Zisk
151,1 tis. €
Aktíva
115,4 tis. €
Vlastné imanie
24 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −7,8 tis., 2022 −6,7 tis., 2023 134,6 tis., 2024 67,7 tis., 2025 2,5 tis.2021−7,8 tis.2022−6,7 tis.2023134,6 tis.202467,7 tis.20252,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 68,0 tis., 2022 86,0 tis., 2023 228,7 tis., 2024 150,8 tis., 2025 161,2 tis.202168,0 tis.202286,0 tis.2023228,7 tis.2024150,8 tis.2025161,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 161,2 tis. € 2,5 tis. €
2024 150,8 tis. € 67,7 tis. €
2023 228,7 tis. € 134,6 tis. €
2022 86,0 tis. € -6,7 tis. €
2021 68,0 tis. € -7,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie115,4 tis. €
  • Záväzky35,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma COS - IT, s.r.o. v konkurze?

COS - IT, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma COS - IT, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala COS - IT, s.r.o. tržby 161,2 tis. €.

Je firma COS - IT, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 COS - IT, s.r.o. dosiahla zisk 2,5 tis. €.

Je COS - IT, s.r.o. platiteľom DPH?

COS - IT, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma COS - IT, s.r.o. sídli?

COS - IT, s.r.o. má sídlo na adrese Radvaň nad Dunajom 208, Radvaň nad Dunajom, 946 38.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026