KAMENÁRSTVO GATIAL s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50764616
DIČ: 2120483585
IČ DPH: SK2120483585
Muránska 399, Revúca

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Muránska 399, Revúca Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba ostatných nekovových minerálnych výrobkov 23.70
Dátum vzniku: 24. 3. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 14. 7. 2017
Spisová značka: Sro/31697/S
Predmet podnikania (výber): Kamenárstvo; Prevádzkovanie pohrebiska; Prevádzkovanie pohrebnej služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Alojz Gatial od 24. 3. 2017
    konateľspoločník
  • Martin Gatial od 3. 3. 2026
    konateľspoločník
  • Tomáš Gatial od 3. 3. 2026
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť KAMENÁRSTVO GATIAL s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 5 % na 8,9 tis. € a tržby jej narástli o 10 % na 218,9 tis. €.

218,9 tis. €
Tržby
8,9 tis. €
Zisk
26,9 tis. €
Aktíva
10,0 tis. €
Vlastné imanie
63 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 5,2 tis., 2022 5,4 tis., 2023 −154, 2024 8,5 tis., 2025 8,9 tis.20215,2 tis.20225,4 tis.2023−15420248,5 tis.20258,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 157,0 tis., 2022 170,3 tis., 2023 175,8 tis., 2024 199,2 tis., 2025 218,9 tis.2021157,0 tis.2022170,3 tis.2023175,8 tis.2024199,2 tis.2025218,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 218,9 tis. € 8,9 tis. €
2024 199,2 tis. € 8,5 tis. €
2023 175,8 tis. € -154 €
2022 170,3 tis. € 5,4 tis. €
2021 157,0 tis. € 5,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie10,0 tis. €
  • Záväzky16,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma KAMENÁRSTVO GATIAL s.r.o. v konkurze?

KAMENÁRSTVO GATIAL s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma KAMENÁRSTVO GATIAL s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala KAMENÁRSTVO GATIAL s.r.o. tržby 218,9 tis. €.

Je firma KAMENÁRSTVO GATIAL s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 KAMENÁRSTVO GATIAL s.r.o. dosiahla zisk 8,9 tis. €.

Je KAMENÁRSTVO GATIAL s.r.o. platiteľom DPH?

KAMENÁRSTVO GATIAL s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma KAMENÁRSTVO GATIAL s.r.o. sídli?

KAMENÁRSTVO GATIAL s.r.o. má sídlo na adrese Muránska 399, Revúca, 050 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026