MY ALTERNATIVE s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50751905
DIČ: 2120459341
Košické Oľšany 147, Košické Oľšany

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Košické Oľšany 147, Košické Oľšany Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba výrobkov z gumy a plastu 22.19
Dátum vzniku: 2. 3. 2017
Základné imanie: 6,6 tis. €
Spisová značka: Sro/40896/V
Predmet podnikania (výber): Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb; Prenájom hnuteľných vecí …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Janka Nedbalová od 2. 3. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť MY ALTERNATIVE s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 78 % na 3,3 tis. € a tržby jej narástli o 7 % na 31,9 tis. €.

31,9 tis. €
Tržby
3,3 tis. €
Zisk
57,0 tis. €
Aktíva
43,6 tis. €
Vlastné imanie
24 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,2 tis., 2022 4,8 tis., 2023 3,9 tis., 2024 1,9 tis., 2025 3,3 tis.20212,2 tis.20224,8 tis.20233,9 tis.20241,9 tis.20253,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 27,6 tis., 2022 32,7 tis., 2023 29,6 tis., 2024 29,9 tis., 2025 31,9 tis.202127,6 tis.202232,7 tis.202329,6 tis.202429,9 tis.202531,9 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 31,9 tis. € 3,3 tis. €
2024 29,9 tis. € 1,9 tis. €
2023 29,6 tis. € 3,9 tis. €
2022 32,7 tis. € 4,8 tis. €
2021 27,6 tis. € 2,2 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie43,6 tis. €
  • Záväzky13,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma MY ALTERNATIVE s.r.o. v konkurze?

MY ALTERNATIVE s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma MY ALTERNATIVE s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala MY ALTERNATIVE s.r.o. tržby 31,9 tis. €.

Je firma MY ALTERNATIVE s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 MY ALTERNATIVE s.r.o. dosiahla zisk 3,3 tis. €.

Kde firma MY ALTERNATIVE s.r.o. sídli?

MY ALTERNATIVE s.r.o. má sídlo na adrese Košické Oľšany 147, Košické Oľšany, 044 42.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026