Theopharm s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50749391
DIČ: 2120474939
IČ DPH: SK2120474939
Orchideova 13686/7, Bratislava - mestská časť Vrakuňa

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Orchideova 13686/7, Bratislava - mestská časť Vrakuňa Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Činnosti v oblasti nehnuteľností 68.20
Dátum vzniku: 11. 3. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2018
Spisová značka: Sro/118142/B
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Reklamné a marketingové služby; Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Zlatica Pohlyová od 11. 3. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Theopharm s. r. o. v roku 2025 znížila stratu o 34 % na 12,8 tis. € a tržby jej narástli o 4 % na 482,3 tis. €.

482,3 tis. €
Tržby
12,8 tis. €
Strata
512,6 tis. €
Celkové výnosy
87,7 tis. €
Aktíva
785 €
Vlastné imanie
99 %
Celková zadlženosť
10,5 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 16,3 tis., 2022 13,5 tis., 2023 5,5 tis., 2024 −19,4 tis., 2025 −12,8 tis.202116,3 tis.202213,5 tis.20235,5 tis.2024−19,4 tis.2025−12,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 486,1 tis., 2022 495,1 tis., 2023 495,7 tis., 2024 464,0 tis., 2025 482,3 tis.2021486,1 tis.2022495,1 tis.2023495,7 tis.2024464,0 tis.2025482,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 482,3 tis. € -12,8 tis. €
2024 464,0 tis. € -19,4 tis. €
2023 495,7 tis. € 5,5 tis. €
2022 495,1 tis. € 13,5 tis. €
2021 486,1 tis. € 16,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok770 €
  • Zásoby42,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky26,2 tis. €
  • Finančné účty18,0 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy27,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-19,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie-12,8 tis. €
  • Rezervy433 €
  • Dlhodobé záväzky983 €
  • Krátkodobé záväzky80,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Theopharm s. r. o. v konkurze?

Theopharm s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Theopharm s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Theopharm s. r. o. tržby 482,3 tis. €.

Je firma Theopharm s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Theopharm s. r. o. vykázala stratu 12,8 tis. €.

Je Theopharm s. r. o. platiteľom DPH?

Theopharm s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Theopharm s. r. o. sídli?

Theopharm s. r. o. má sídlo na adrese Orchideova 13686/7, Bratislava - mestská časť Vrakuňa, 821 07.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026