NR klinik s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50749099
DIČ: 2120482034
Lehotského 1, Bratislava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Lehotského 1, Bratislava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedecký výskum a vývoj 72.19
Dátum vzniku: 22. 3. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/118420/B
Predmet podnikania (výber): činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoob…; prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • MUDr. Norbert Rácz od 22. 3. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť NR klinik s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 127 % na 35,3 tis. € a tržby jej narástli o 124 % na 39,8 tis. €.

39,8 tis. €
Tržby
35,3 tis. €
Zisk
44,6 tis. €
Aktíva
40,8 tis. €
Vlastné imanie
9 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 38,6 tis., 2022 41,6 tis., 2023 18,0 tis., 2024 15,5 tis., 2025 35,3 tis.202138,6 tis.202241,6 tis.202318,0 tis.202415,5 tis.202535,3 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 47,7 tis., 2022 49,1 tis., 2023 21,3 tis., 2024 17,8 tis., 2025 39,8 tis.202147,7 tis.202249,1 tis.202321,3 tis.202417,8 tis.202539,8 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 39,8 tis. € 35,3 tis. €
2024 17,8 tis. € 15,5 tis. €
2023 21,3 tis. € 18,0 tis. €
2022 49,1 tis. € 41,6 tis. €
2021 47,7 tis. € 38,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie40,8 tis. €
  • Záväzky3,9 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma NR klinik s.r.o. v konkurze?

NR klinik s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma NR klinik s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala NR klinik s.r.o. tržby 39,8 tis. €.

Je firma NR klinik s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 NR klinik s.r.o. dosiahla zisk 35,3 tis. €.

Kde firma NR klinik s.r.o. sídli?

NR klinik s.r.o. má sídlo na adrese Lehotského 1, Bratislava, 811 06.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026