By and By s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50744101
DIČ: 2120462212
Kukučínova 1381/10, Púchov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Kukučínova 1381/10, Púchov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba motorových vozidiel, návesov a prívesov 29.10
Dátum vzniku: 28. 2. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
Spisová značka: Sro/34304/R
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel; Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Kristína Novosádová od 28. 2. 2017
    konateľ
  • Zlatko Novosád od 28. 2. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť By and By s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 63 % na 3,1 tis. € a tržby jej klesli o 27 % na 31,7 tis. €.

31,7 tis. €
Tržby
3,1 tis. €
Zisk
16,8 tis. €
Aktíva
16,3 tis. €
Vlastné imanie
3 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,4 tis., 2022 1,2 tis., 2023 921, 2024 1,9 tis., 2025 3,1 tis.20211,4 tis.20221,2 tis.202392120241,9 tis.20253,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 39,3 tis., 2022 48,5 tis., 2023 39,6 tis., 2024 43,5 tis., 2025 31,7 tis.202139,3 tis.202248,5 tis.202339,6 tis.202443,5 tis.202531,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 31,7 tis. € 3,1 tis. €
2024 43,5 tis. € 1,9 tis. €
2023 39,6 tis. € 921 €
2022 48,5 tis. € 1,2 tis. €
2021 39,3 tis. € 1,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie16,3 tis. €
  • Záväzky422 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma By and By s.r.o. v konkurze?

By and By s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma By and By s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala By and By s.r.o. tržby 31,7 tis. €.

Je firma By and By s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 By and By s.r.o. dosiahla zisk 3,1 tis. €.

Kde firma By and By s.r.o. sídli?

By and By s.r.o. má sídlo na adrese Kukučínova 1381/10, Púchov, 020 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026