SVAMIS s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50744020
DIČ: 2120493980
IČ DPH: SK2120493980
Nám. M.R. Štefánika 589/68, Myjava

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nám. M.R. Štefánika 589/68, Myjava Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.39
Dátum vzniku: 20. 4. 2017
Základné imanie: 6,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 8. 2018
Spisová značka: Sro/34585/R
Predmet podnikania (výber): Čistiace a upratovacie služby; Poskytovanie služieb osobného charakteru; Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Marek Švancara od 20. 4. 2017
    konateľspoločník
  • Ing. Roman Švancara od 20. 4. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2024

Spoločnosť SVAMIS s.r.o. v roku 2024 znížila stratu o 59 % na 9,2 tis. € a tržby jej narástli o 37 % na 62,0 tis. €.

62,0 tis. €
Tržby
9,2 tis. €
Strata
39,7 tis. €
Aktíva
-3,1 tis. €
Vlastné imanie
108 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2020 8,3 tis., 2021 4,2 tis., 2022 4,8 tis., 2023 −22,6 tis., 2024 −9,2 tis.20208,3 tis.20214,2 tis.20224,8 tis.2023−22,6 tis.2024−9,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2020 53,8 tis., 2021 65,3 tis., 2022 80,2 tis., 2023 45,4 tis., 2024 62,0 tis.202053,8 tis.202165,3 tis.202280,2 tis.202345,4 tis.202462,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2024 62,0 tis. € -9,2 tis. €
2023 45,4 tis. € -22,6 tis. €
2022 80,2 tis. € 4,8 tis. €
2021 65,3 tis. € 4,2 tis. €
2020 53,8 tis. € 8,3 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2024

Pasíva

  • Vlastné imanie-3,1 tis. €
  • Záväzky42,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma SVAMIS s.r.o. v konkurze?

SVAMIS s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma SVAMIS s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 mala SVAMIS s.r.o. tržby 62,0 tis. €.

Je firma SVAMIS s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2024 SVAMIS s.r.o. vykázala stratu 9,2 tis. €.

Je SVAMIS s.r.o. platiteľom DPH?

SVAMIS s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma SVAMIS s.r.o. sídli?

SVAMIS s.r.o. má sídlo na adrese Nám. M.R. Štefánika 589/68, Myjava, 907 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026