Gemeral s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50742957
DIČ: 2120454512
IČ DPH: SK2120454512
SNP 18, Veľký Krtíš

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: SNP 18, Veľký Krtíš Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Tvorivé, umelecké a zábavné činnosti 90.02
Dátum vzniku: 28. 2. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 1. 2026
Spisová značka: Sro/31500/S
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí; Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Erik Mag od 13. 9. 2019
    konateľspoločník
  • Ján Nemčok od 13. 9. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Gemeral s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 24,1 tis. € a tržby jej klesli o 10 % na 44,7 tis. €.

44,7 tis. €
Tržby
24,1 tis. €
Zisk
67,4 tis. €
Aktíva
28,9 tis. €
Vlastné imanie
57 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 542, 2022 931, 2023 1,1 tis., 2024 1,8 tis., 2025 24,1 tis.2021542202293120231,1 tis.20241,8 tis.202524,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 7,5 tis., 2022 15,6 tis., 2023 27,1 tis., 2024 49,4 tis., 2025 44,7 tis.20217,5 tis.202215,6 tis.202327,1 tis.202449,4 tis.202544,7 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 44,7 tis. € 24,1 tis. €
2024 49,4 tis. € 1,8 tis. €
2023 27,1 tis. € 1,1 tis. €
2022 15,6 tis. € 931 €
2021 7,5 tis. € 542 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie28,9 tis. €
  • Záväzky38,4 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní · detail v plnom reporte
    ÁNO
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Gemeral s.r.o. v konkurze?

Gemeral s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Gemeral s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Gemeral s.r.o. tržby 44,7 tis. €.

Je firma Gemeral s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Gemeral s.r.o. dosiahla zisk 24,1 tis. €.

Je Gemeral s.r.o. platiteľom DPH?

Gemeral s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Gemeral s.r.o. sídli?

Gemeral s.r.o. má sídlo na adrese SNP 18, Veľký Krtíš, 990 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026