Minority report, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50738003
DIČ: 2120463741
IČ DPH: SK2120463741
Nemešsegská 133, Dunajská Streda

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nemešsegská 133, Dunajská Streda Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Ubytovanie 55.20
Dátum vzniku: 7. 3. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 21. 12. 2017
Spisová značka: Sro/40770/T
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zari…; Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Balázs Jarábik od 23. 11. 2022
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Minority report, s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk na 43,8 tis. € a tržby jej narástli o 497 % na 89,3 tis. €.

89,3 tis. €
Tržby
43,8 tis. €
Zisk
92,8 tis. €
Celkové výnosy
85,2 tis. €
Aktíva
16,6 tis. €
Vlastné imanie
80 %
Celková zadlženosť
57,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −13,6 tis., 2022 −3,3 tis., 2023 −3,1 tis., 2024 3,3 tis., 2025 43,8 tis.2021−13,6 tis.2022−3,3 tis.2023−3,1 tis.20243,3 tis.202543,8 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 400, 2022 13,0 tis., 2023 19,8 tis., 2024 15,0 tis., 2025 89,3 tis.2021400202213,0 tis.202319,8 tis.202415,0 tis.202589,3 tis.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 1,7 tis., 2022 13,0 tis., 2023 19,8 tis., 2024 18,5 tis., 2025 92,8 tis.20211,7 tis.202213,0 tis.202319,8 tis.202418,5 tis.202592,8 tis.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 0, 2022 0, 2023 0, 2024 763, 2025 5,2 tis.202102022020230202476320255,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 89,3 tis. € 43,8 tis. €
2024 15,0 tis. € 3,3 tis. €
2023 19,8 tis. € -3,1 tis. €
2022 13,0 tis. € -3,3 tis. €
2021 400 € -13,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok33,4 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky17,0 tis. €
  • Finančné účty34,9 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov-32,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie43,8 tis. €
  • Krátkodobé záväzky68,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu · detail v plnom reporte
    ÁNO

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Minority report, s.r.o. v konkurze?

Minority report, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Minority report, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Minority report, s.r.o. tržby 89,3 tis. €.

Je firma Minority report, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Minority report, s.r.o. dosiahla zisk 43,8 tis. €.

Je Minority report, s.r.o. platiteľom DPH?

Minority report, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Minority report, s.r.o. sídli?

Minority report, s.r.o. má sídlo na adrese Nemešsegská 133, Dunajská Streda, 929 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026