DEDÁK & Partners, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50735764
DIČ: 2120450827
IČ DPH: SK2120450827
Mostová 2, Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Mostová 2, Bratislava - mestská časť Staré Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Právne a účtovnícke činnosti 69.10
Dátum vzniku: 9. 2. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2017
Spisová značka: Sro/117247/B
Predmet podnikania: Poskytovanie právnych služieb

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť DEDÁK & Partners, s. r. o. v roku 2025 sa prepadla zo zisku do straty 1,1 tis. € a tržby jej narástli o 25 % na 324,5 tis. €.

324,5 tis. €
Tržby
1,1 tis. €
Strata
325,0 tis. €
Celkové výnosy
367,2 tis. €
Aktíva
28,8 tis. €
Vlastné imanie
92 %
Celková zadlženosť
20,9 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 11,1 tis., 2022 −57,8 tis., 2023 41,0 tis., 2024 25,7 tis., 2025 −1,1 tis.202111,1 tis.2022−57,8 tis.202341,0 tis.202425,7 tis.2025−1,1 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 216,7 tis., 2022 158,3 tis., 2023 231,4 tis., 2024 260,3 tis., 2025 324,5 tis.2021216,7 tis.2022158,3 tis.2023231,4 tis.2024260,3 tis.2025324,5 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 324,5 tis. € -1,1 tis. €
2024 260,3 tis. € 25,7 tis. €
2023 231,4 tis. € 41,0 tis. €
2022 158,3 tis. € -57,8 tis. €
2021 216,7 tis. € 11,1 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok49,5 tis. €
  • Dlhodobé pohľadávky23,0 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky190,9 tis. €
  • Finančné účty95,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie8,3 tis. €

Pasíva

  • Vlastné imanie28,8 tis. €
  • Záväzky338,5 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma DEDÁK & Partners, s. r. o. v konkurze?

DEDÁK & Partners, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma DEDÁK & Partners, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala DEDÁK & Partners, s. r. o. tržby 324,5 tis. €.

Je firma DEDÁK & Partners, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 DEDÁK & Partners, s. r. o. vykázala stratu 1,1 tis. €.

Je DEDÁK & Partners, s. r. o. platiteľom DPH?

DEDÁK & Partners, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma DEDÁK & Partners, s. r. o. sídli?

DEDÁK & Partners, s. r. o. má sídlo na adrese Mostová 2, Bratislava - mestská časť Staré Mesto, 811 02.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 14. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 14. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026