Dunaj Group, s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50733958
DIČ: 2120438408
IČ DPH: SK2120438408
Hájske 352, Hájske

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hájske 352, Hájske Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Skladové hospodárstvo a pomocné činnosti v doprave 52.22
Dátum vzniku: 17. 2. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2017
Spisová značka: Sro/39315/T
Predmet podnikania (výber): Opravy pracovných strojov; Poskytovanie služieb kapitána lode; Poskytovanie lodivodských služieb …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ivan Petrovský od 17. 2. 2017
    konateľspoločník
  • Ivana Petrovská od 17. 2. 2017
    konateľ

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Dunaj Group, s.r.o. v roku 2025 znížila zisk o 79 % na 14,0 tis. € a tržby jej klesli o 25 % na 960,2 tis. €.

960,2 tis. €
Tržby
14,0 tis. €
Zisk
960,2 tis. €
Celkové výnosy
251,4 tis. €
Aktíva
164,0 tis. €
Vlastné imanie
35 %
Celková zadlženosť
2,7 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 56,5 tis., 2022 56,7 tis., 2023 18,1 tis., 2024 66,8 tis., 2025 14,0 tis.202156,5 tis.202256,7 tis.202318,1 tis.202466,8 tis.202514,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 614,1 tis., 2022 616,8 tis., 2023 966,5 tis., 2024 1,3 mil., 2025 960,2 tis.2021614,1 tis.2022616,8 tis.2023966,5 tis.20241,3 mil.2025960,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 960,2 tis. € 14,0 tis. €
2024 1,3 mil. € 66,8 tis. €
2023 966,5 tis. € 18,1 tis. €
2022 616,8 tis. € 56,7 tis. €
2021 614,1 tis. € 56,5 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok1,6 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky122,9 tis. €
  • Finančné účty126,8 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku12,4 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov132,6 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie14,0 tis. €
  • Krátkodobé záväzky87,3 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Dunaj Group, s.r.o. v konkurze?

Dunaj Group, s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Dunaj Group, s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Dunaj Group, s.r.o. tržby 960,2 tis. €.

Je firma Dunaj Group, s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Dunaj Group, s.r.o. dosiahla zisk 14,0 tis. €.

Je Dunaj Group, s.r.o. platiteľom DPH?

Dunaj Group, s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Dunaj Group, s.r.o. sídli?

Dunaj Group, s.r.o. má sídlo na adrese Hájske 352, Hájske, 951 33.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026