AUTOSERVIS MC s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50729888
DIČ: 2120469890
IČ DPH: SK2120469890
Hlboká 715/9, Cífer

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Hlboká 715/9, Cífer Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.20
Dátum vzniku: 2. 3. 2017
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2017
Spisová značka: Sro/39408/T
Predmet podnikania (výber): Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel; Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Marek Čapla od 18. 4. 2018
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť AUTOSERVIS MC s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 207 % na 660 € a tržby jej narástli o 93 % na 49,6 tis. €.

49,6 tis. €
Tržby
660 €
Zisk
35,7 tis. €
Aktíva
6,1 tis. €
Vlastné imanie
83 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 316, 2022 586, 2023 193, 2024 215, 2025 66020213162022586202319320242152025660
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 31,8 tis., 2022 63,9 tis., 2023 24,7 tis., 2024 25,7 tis., 2025 49,6 tis.202131,8 tis.202263,9 tis.202324,7 tis.202425,7 tis.202549,6 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 49,6 tis. € 660 €
2024 25,7 tis. € 215 €
2023 24,7 tis. € 193 €
2022 63,9 tis. € 586 €
2021 31,8 tis. € 316 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie6,1 tis. €
  • Záväzky29,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma AUTOSERVIS MC s.r.o. v konkurze?

AUTOSERVIS MC s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma AUTOSERVIS MC s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala AUTOSERVIS MC s.r.o. tržby 49,6 tis. €.

Je firma AUTOSERVIS MC s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 AUTOSERVIS MC s.r.o. dosiahla zisk 660 €.

Je AUTOSERVIS MC s.r.o. platiteľom DPH?

AUTOSERVIS MC s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma AUTOSERVIS MC s.r.o. sídli?

AUTOSERVIS MC s.r.o. má sídlo na adrese Hlboká 715/9, Cífer, 919 43.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026