EMPO, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50729799
DIČ: 2120473300
IČ DPH: SK2120473300
Na Kameni 341/13, Raslavice

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Na Kameni 341/13, Raslavice Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva a korku okrem nábytku 16.10
Dátum vzniku: 18. 3. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 3. 2019
Spisová značka: Sro/34292/P
Predmet podnikania (výber): Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb.; Vedenie účtovníctva. …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Marianna Olšavská od 18. 3. 2017
    konateľspoločník
  • Peter Olšavský od 18. 3. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť EMPO, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 26 % na 16,5 tis. € a tržby jej narástli o 51 % na 215,2 tis. €.

215,2 tis. €
Tržby
16,5 tis. €
Zisk
172,4 tis. €
Aktíva
35,4 tis. €
Vlastné imanie
79 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −1,6 tis., 2022 787, 2023 3,2 tis., 2024 13,1 tis., 2025 16,5 tis.2021−1,6 tis.202278720233,2 tis.202413,1 tis.202516,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 69,2 tis., 2022 54,8 tis., 2023 73,4 tis., 2024 142,9 tis., 2025 215,2 tis.202169,2 tis.202254,8 tis.202373,4 tis.2024142,9 tis.2025215,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 215,2 tis. € 16,5 tis. €
2024 142,9 tis. € 13,1 tis. €
2023 73,4 tis. € 3,2 tis. €
2022 54,8 tis. € 787 €
2021 69,2 tis. € -1,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie35,4 tis. €
  • Záväzky137,0 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma EMPO, s. r. o. v konkurze?

EMPO, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma EMPO, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala EMPO, s. r. o. tržby 215,2 tis. €.

Je firma EMPO, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 EMPO, s. r. o. dosiahla zisk 16,5 tis. €.

Je EMPO, s. r. o. platiteľom DPH?

EMPO, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma EMPO, s. r. o. sídli?

EMPO, s. r. o. má sídlo na adrese Na Kameni 341/13, Raslavice, 086 41.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026