t&at solutions s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50727206
DIČ: 2120449683
IČ DPH: SK2120449683
Černyševského 10, Bratislava - mestská časť Petržalka

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Černyševského 10, Bratislava - mestská časť Petržalka Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.20
Dátum vzniku: 21. 2. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 7. 2017
Spisová značka: Sro/117597/B
Predmet podnikania (výber): Elektroenergetika - v rozsahu dodávka elektriny; Plynárenstvo - v rozsahu dodávka plynu; Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Peter Kajaba od 24. 1. 2026
    konateľ
  • Tomáš Tóth od 30. 4. 2024
    konateľ
  • EIF SK 04, s. r. o. od 9. 4. 2026
    spoločník
  • t&at holding s. r. o. od 25. 10. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť t&at solutions s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk na 32,2 tis. € a tržby jej narástli o 26 % na 15,5 mil. €.

15,5 mil. €
Tržby
32,2 tis. €
Zisk
15,6 mil. €
Celkové výnosy
2,8 mil. €
Aktíva
272,2 tis. €
Vlastné imanie
90 %
Celková zadlženosť
2,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 47,0 tis., 2022 7,8 tis., 2023 250,4 tis., 2024 599, 2025 32,2 tis.202147,0 tis.20227,8 tis.2023250,4 tis.2024599202532,2 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 207,1 tis., 2022 2,4 mil., 2023 11,9 mil., 2024 12,4 mil., 2025 15,5 mil.2021207,1 tis.20222,4 mil.202311,9 mil.202412,4 mil.202515,5 mil.
Celkové výnosy (€)
Celkové výnosy (€): 2021 207,2 tis., 2022 2,4 mil., 2023 11,9 mil., 2024 12,4 mil., 2025 15,6 mil.2021207,2 tis.20222,4 mil.202311,9 mil.202412,4 mil.202515,6 mil.
Daň z príjmu (€)
Daň z príjmu (€): 2021 18,0 tis., 2022 11,6 tis., 2023 73,5 tis., 2024 6,0 tis., 2025 47,2 tis.202118,0 tis.202211,6 tis.202373,5 tis.20246,0 tis.202547,2 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 15,5 mil. € 32,2 tis. €
2024 12,4 mil. € 599 €
2023 11,9 mil. € 250,4 tis. €
2022 2,4 mil. € 7,8 tis. €
2021 207,1 tis. € 47,0 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok702,1 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,9 mil. €
  • Finančné účty114,2 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku3,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov231,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie32,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky967 €
  • Krátkodobé záväzky2,2 mil. €
  • Bankové úvery335,5 tis. €
  • Časové rozlíšenie7,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma t&at solutions s. r. o. v konkurze?

t&at solutions s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma t&at solutions s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala t&at solutions s. r. o. tržby 15,5 mil. €.

Je firma t&at solutions s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 t&at solutions s. r. o. dosiahla zisk 32,2 tis. €.

Je t&at solutions s. r. o. platiteľom DPH?

t&at solutions s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma t&at solutions s. r. o. sídli?

t&at solutions s. r. o. má sídlo na adrese Černyševského 10, Bratislava - mestská časť Petržalka, 851 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026