LABEL SK s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50726617
DIČ: 2120469670
IČ DPH: SK2120469670
Nerudova 4039, Dubnica nad Váhom

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Nerudova 4039, Dubnica nad Váhom Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Výroba papiera a papierových výrobkov 17.11
Dátum vzniku: 21. 3. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 11. 2020
Spisová značka: Sro/39556/R
Predmet podnikania (výber): Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov; Skladovanie a pomocné činnosti v doprave; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Tatiana Filípková od 4. 1. 2024
    konateľ
  • E-M-Y group s. r. o. od 30. 10. 2025
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť LABEL SK s. r. o. v roku 2025 znížila zisk o 8 % na 4,0 tis. € a tržby jej narástli o 52 % na 453,3 tis. €.

453,3 tis. €
Tržby
4,0 tis. €
Zisk
453,9 tis. €
Celkové výnosy
178,6 tis. €
Aktíva
28,6 tis. €
Vlastné imanie
84 %
Celková zadlženosť
76,4 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 8,8 tis., 2022 1,6 tis., 2023 1,7 tis., 2024 4,4 tis., 2025 4,0 tis.20218,8 tis.20221,6 tis.20231,7 tis.20244,4 tis.20254,0 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 167,6 tis., 2022 174,3 tis., 2023 238,8 tis., 2024 298,5 tis., 2025 453,3 tis.2021167,6 tis.2022174,3 tis.2023238,8 tis.2024298,5 tis.2025453,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 453,3 tis. € 4,0 tis. €
2024 298,5 tis. € 4,4 tis. €
2023 238,8 tis. € 1,7 tis. €
2022 174,3 tis. € 1,6 tis. €
2021 167,6 tis. € 8,8 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý nehmotný majetok15,2 tis. €
  • Dlhodobý hmotný majetok25,0 tis. €
  • Zásoby50,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky31,1 tis. €
  • Finančné účty56,5 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov19,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie4,0 tis. €
  • Rezervy9,2 tis. €
  • Dlhodobé záväzky2,2 tis. €
  • Krátkodobé záväzky138,6 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma LABEL SK s. r. o. v konkurze?

LABEL SK s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma LABEL SK s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala LABEL SK s. r. o. tržby 453,3 tis. €.

Je firma LABEL SK s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 LABEL SK s. r. o. dosiahla zisk 4,0 tis. €.

Je LABEL SK s. r. o. platiteľom DPH?

LABEL SK s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma LABEL SK s. r. o. sídli?

LABEL SK s. r. o. má sídlo na adrese Nerudova 4039, Dubnica nad Váhom, 018 41.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 15. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 15. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026