PNEU PU s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50724983
DIČ: 2120436571
IČ DPH: SK2120436571
Trenčianska 1673, Púchov

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Trenčianska 1673, Púchov Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Veľkoobchod a maloobchod s motorovými vozidlami a motocyklami; ich oprava 45.20
Dátum vzniku: 16. 2. 2017
Základné imanie: 36,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 24. 2. 2017
Spisová značka: Sro/34253/R
Predmet podnikania (výber): kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom; skladovanie a pomocné činnosti v doprave …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Milan Šlesar od 16. 2. 2017
    člen štatutárneho orgánuspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť PNEU PU s.r.o. v roku 2025 zvýšila zisk o 3 % na 12,5 tis. € a tržby jej narástli o 6 % na 1,1 mil. €.

1,1 mil. €
Tržby
12,5 tis. €
Zisk
1,1 mil. €
Celkové výnosy
461,3 tis. €
Aktíva
82,7 tis. €
Vlastné imanie
82 %
Celková zadlženosť
8,8 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 2,4 tis., 2022 9,6 tis., 2023 8,4 tis., 2024 12,2 tis., 2025 12,5 tis.20212,4 tis.20229,6 tis.20238,4 tis.202412,2 tis.202512,5 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 1,1 mil., 2022 1,3 mil., 2023 1,2 mil., 2024 1,1 mil., 2025 1,1 mil.20211,1 mil.20221,3 mil.20231,2 mil.20241,1 mil.20251,1 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 1,1 mil. € 12,5 tis. €
2024 1,1 mil. € 12,2 tis. €
2023 1,2 mil. € 8,4 tis. €
2022 1,3 mil. € 9,6 tis. €
2021 1,1 mil. € 2,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok18,7 tis. €
  • Zásoby245,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky179,6 tis. €
  • Finančné účty15,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie2,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie36,0 tis. €
  • Fondy zo zisku1,2 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov33,0 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie12,5 tis. €
  • Dlhodobé záväzky5,1 tis. €
  • Krátkodobé záväzky331,7 tis. €
  • Bankové úvery41,6 tis. €
  • Časové rozlíšenie107 €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma PNEU PU s.r.o. v konkurze?

PNEU PU s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma PNEU PU s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala PNEU PU s.r.o. tržby 1,1 mil. €.

Je firma PNEU PU s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 PNEU PU s.r.o. dosiahla zisk 12,5 tis. €.

Je PNEU PU s.r.o. platiteľom DPH?

PNEU PU s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma PNEU PU s.r.o. sídli?

PNEU PU s.r.o. má sídlo na adrese Trenčianska 1673, Púchov, 020 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026