Hero Construct s.r.o.

IČO 50721992 · DIČ 2120452345

Aktívna spoločnosť
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo
Banícka 680/11, Veľký Krtíš
Odvetvie (NACE)
Výstavba budov · 41.20
Dátum vzniku
2017-02-21
Tržby 2025
300,0 tis. €
Výsledok hospodárenia 2025
7,3 tis. €
Základné imanie
5,0 tis. €
DPH
Platiteľ DPH
Spisová značka
Sro/31440/S

Hlavný predmet podnikania
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…

Hospodárske výsledky

RokTržbyVýsledok hospodárenia
2025 300,0 tis. € 7,3 tis. €
2024 170,0 tis. € 3,9 tis. €
2023 72,4 tis. € 1,6 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

B

Hodnotenie dôveryhodnosti k dispozícii

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, naprieč 5 krajinami.

Zobraziť celý report — 14 dní zdarma

Časté otázky

Je firma Hero Construct s.r.o. v konkurze?

Hero Construct s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Hero Construct s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Hero Construct s.r.o. tržby 300,0 tis. €.

Je Hero Construct s.r.o. platiteľom DPH?

Hero Construct s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Hero Construct s.r.o. sídli?

Hero Construct s.r.o. má sídlo na adrese Banícka 680/11, Veľký Krtíš, 99001.