InTec Power, s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50707761
DIČ: 2120449408
IČ DPH: SK2120449408
Štrková 94, Žilina

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Štrková 94, Žilina Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Vedenie firiem; poradenstvo v oblasti riadenia 70.22
Dátum vzniku: 9. 2. 2017
Základné imanie: 5,1 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 20. 3. 2017
Spisová značka: Sro/68145/L
Predmet podnikania (výber): Uskutočňovanie stavieb a ich zmien; Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoob…; Administratívne služby …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Ing. Igor Hubáček od 25. 1. 2019
    konateľspoločník
  • Ing. Ján Žernovič od 18. 12. 2019
    konateľspoločník
  • Jozef Kuruc od 18. 12. 2019
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť InTec Power, s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 148 % na 3,9 tis. € a tržby jej narástli o 14 % na 47,0 tis. €.

47,0 tis. €
Tržby
3,9 tis. €
Zisk
43,7 tis. €
Aktíva
37,4 tis. €
Vlastné imanie
14 %
Celková zadlženosť

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 −509, 2022 −3,7 tis., 2023 3,6 tis., 2024 1,6 tis., 2025 3,9 tis.2021−5092022−3,7 tis.20233,6 tis.20241,6 tis.20253,9 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 43,0 tis., 2022 31,4 tis., 2023 38,4 tis., 2024 41,1 tis., 2025 47,0 tis.202143,0 tis.202231,4 tis.202338,4 tis.202441,1 tis.202547,0 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 47,0 tis. € 3,9 tis. €
2024 41,1 tis. € 1,6 tis. €
2023 38,4 tis. € 3,6 tis. €
2022 31,4 tis. € -3,7 tis. €
2021 43,0 tis. € -509 €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Pasíva

  • Vlastné imanie37,4 tis. €
  • Záväzky6,2 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma InTec Power, s. r. o. v konkurze?

InTec Power, s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma InTec Power, s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala InTec Power, s. r. o. tržby 47,0 tis. €.

Je firma InTec Power, s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 InTec Power, s. r. o. dosiahla zisk 3,9 tis. €.

Je InTec Power, s. r. o. platiteľom DPH?

InTec Power, s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma InTec Power, s. r. o. sídli?

InTec Power, s. r. o. má sídlo na adrese Štrková 94, Žilina, 010 01.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 17. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 18. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 17. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026