Cool Craft s.r.o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50704109
DIČ: 2120437451
IČ DPH: SK2120437451
Pri mlyne 790, Mojmírovce

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Pri mlyne 790, Mojmírovce Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Špecializované stavebné práce 43.21
Dátum vzniku: 7. 2. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 15. 11. 2017
Spisová značka: Sro/42513/N
Predmet podnikania (výber): Inštalácia a opravy chladiarenských zariadení; Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických; Inštalácia, servis, údržba, oprava alebo vyraďovanie zariadení s obsahom fluórovaných skleníkových plynov Kontrola ún… …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Peter Eliaš od 7. 2. 2017
    konateľ
  • Ľubor Eliaš od 31. 10. 2018
    konateľ
  • Peter Eliáš od 19. 8. 2021
    spoločník
  • Ľubor Eliáš od 19. 8. 2021
    spoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Cool Craft s.r.o. v roku 2025 sa dostala zo straty do zisku 9,6 tis. € a tržby jej narástli o 29 % na 542,3 tis. €.

542,3 tis. €
Tržby
9,6 tis. €
Zisk
547,0 tis. €
Celkové výnosy
288,8 tis. €
Aktíva
51,2 tis. €
Vlastné imanie
82 %
Celková zadlženosť
19,3 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 1,4 tis., 2022 3,1 tis., 2023 −1,2 tis., 2024 −601, 2025 9,6 tis.20211,4 tis.20223,1 tis.2023−1,2 tis.2024−60120259,6 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 286,3 tis., 2022 417,0 tis., 2023 419,7 tis., 2024 421,9 tis., 2025 542,3 tis.2021286,3 tis.2022417,0 tis.2023419,7 tis.2024421,9 tis.2025542,3 tis.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 542,3 tis. € 9,6 tis. €
2024 421,9 tis. € -601 €
2023 419,7 tis. € -1,2 tis. €
2022 417,0 tis. € 3,1 tis. €
2021 286,3 tis. € 1,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok92,2 tis. €
  • Zásoby98,8 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky60,8 tis. €
  • Finančné účty37,0 tis. €
  • Časové rozlíšenie29 €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Fondy zo zisku2,1 tis. €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov34,5 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie9,6 tis. €
  • Dlhodobé záväzky453 €
  • Krátkodobé záväzky217,3 tis. €
  • Bankové úvery19,8 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Cool Craft s.r.o. v konkurze?

Cool Craft s.r.o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Cool Craft s.r.o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Cool Craft s.r.o. tržby 542,3 tis. €.

Je firma Cool Craft s.r.o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Cool Craft s.r.o. dosiahla zisk 9,6 tis. €.

Je Cool Craft s.r.o. platiteľom DPH?

Cool Craft s.r.o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Cool Craft s.r.o. sídli?

Cool Craft s.r.o. má sídlo na adrese Pri mlyne 790, Mojmírovce, 951 15.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 16. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 16. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 14. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 15. 10. 2026