Mi TEAM s. r. o.

Aktívna spoločnosť
IČO: 50694791
DIČ: 2120462300
IČ DPH: SK2120462300
Za stanicou 10, Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Základné údaje

Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
Sídlo: Za stanicou 10, Bratislava - mestská časť Nové Mesto Zobraziť na mape ↗
Odvetvie (NACE): Pozemná doprava a doprava potrubím 49.41
Dátum vzniku: 23. 2. 2017
Základné imanie: 5,0 tis. €
DPH: Platiteľ DPH od 1. 4. 2017
Spisová značka: Sro/144109/B
Predmet podnikania (výber): Čistiace a upratovacie služby; Prenájom hnuteľných vecí; Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť …

Osoby vo vedení a vlastníctve

  • Michal Janči od 23. 2. 2017
    konateľspoločník

Údaje z verejného obchodného registra. Chcete údaje opraviť alebo skryť? Použite odkaz „Žiadosť o skrytie profilu“ v pätičke.

Kľúčové údaje za rok 2025

Spoločnosť Mi TEAM s. r. o. v roku 2025 zvýšila zisk o 144 % na 441,7 tis. € a tržby jej narástli o 133 % na 5,2 mil. €.

5,2 mil. €
Tržby
441,7 tis. €
Zisk
5,3 mil. €
Celkové výnosy
4,3 mil. €
Aktíva
861,8 tis. €
Vlastné imanie
80 %
Celková zadlženosť
35,6 %
Hrubá marža

Hospodárske výsledky

Zisk (€)
Zisk (€): 2021 17,4 tis., 2022 16,6 tis., 2023 180,7 tis., 2024 181,3 tis., 2025 441,7 tis.202117,4 tis.202216,6 tis.2023180,7 tis.2024181,3 tis.2025441,7 tis.
Tržby (€)
Tržby (€): 2021 219,1 tis., 2022 485,9 tis., 2023 1,9 mil., 2024 2,2 mil., 2025 5,2 mil.2021219,1 tis.2022485,9 tis.20231,9 mil.20242,2 mil.20255,2 mil.
Rok Tržby Výsledok hospodárenia
2025 5,2 mil. € 441,7 tis. €
2024 2,2 mil. € 181,3 tis. €
2023 1,9 mil. € 180,7 tis. €
2022 485,9 tis. € 16,6 tis. €
2021 219,1 tis. € 17,4 tis. €

Zdroj: účtovné závierky z Registra účtovných závierok. Zobrazené sú posledné dostupné roky.

Štruktúra majetku a zdrojov 2025

Aktíva

  • Dlhodobý hmotný majetok2,8 mil. €
  • Zásoby105,7 tis. €
  • Krátkodobé pohľadávky1,4 mil. €
  • Finančné účty15,4 tis. €
  • Časové rozlíšenie4,2 tis. €

Pasíva

  • Základné imanie5,0 tis. €
  • Kapitálové fondy50,0 tis. €
  • Fondy zo zisku500 €
  • Výsledok hospodárenia minulých rokov364,7 tis. €
  • Výsledok hospodárenia za obdobie441,7 tis. €
  • Rezervy3,0 tis. €
  • Dlhodobé záväzky819,7 tis. €
  • Krátkodobé záväzky2,0 mil. €
  • Bankové úvery668,7 tis. €

Dôležité udalosti

  • Konkurzy a reštrukturalizácie
    prebiehajúce konanie · Obchodný vestník, register úpadcov
    NIE
  • Dlhy a nedoplatky
    zoznamy dlžníkov Finančnej správy, Sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
    NIE
  • Pohľadávky štátu
    Centrálny register pohľadávok štátu
    NIE

Due diligence skóre firmy — v plnom reporte

Insolvencie, dlhy, spoľahlivosť platiteľa DPH, finančné výkazy, vlastnícke väzby a korporátna skupina, verejné zákazky aj dotácie — všetko na jednom mieste, pre Česko, Slovensko a 3 ďalšie krajiny.

V plnom reporte k tejto firme

Časté otázky

Je firma Mi TEAM s. r. o. v konkurze?

Mi TEAM s. r. o. nemá v Obchodnom vestníku zverejnené prebiehajúce konkurzné konanie.

Aké má firma Mi TEAM s. r. o. tržby?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 mala Mi TEAM s. r. o. tržby 5,2 mil. €.

Je firma Mi TEAM s. r. o. v zisku?

Podľa účtovnej závierky za rok 2025 Mi TEAM s. r. o. dosiahla zisk 441,7 tis. €.

Je Mi TEAM s. r. o. platiteľom DPH?

Mi TEAM s. r. o. je registrovaným platiteľom DPH.

Kde firma Mi TEAM s. r. o. sídli?

Mi TEAM s. r. o. má sídlo na adrese Za stanicou 10, Bratislava - mestská časť Nové Mesto, 831 04.

Zdroje údajov
  • Základné údaje · Zdroj: RPO / ORSR · aktualizované 4. 10. 2026 · originál ↗
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: Obchodný vestník · aktualizované 10. 10. 2026
  • Konkurz a reštrukturalizácia · Zdroj: REPLIK · aktualizované 12. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Finančná správa SR · aktualizované 10. 10. 2026
  • DPH · Zdroj: Index daňovej spoľahlivosti · aktualizované 7. 10. 2026
  • Účtovné závierky · Zdroj: Register účtovných závierok · aktualizované 8. 10. 2026